پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32158137 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51451579
کد خبر : 228843 تاریخ ثبت : 1397/8/23 09:51 نظرات تایید شده : 0

بارش باران در جنوب و مرکز استان بوشهر

بارش باران در جنوب و مرکز استان بوشهرخلیج فارس: بارش باران در مناطقی از جنوب و مرکز استان بوشهر از بامداد امروز آغاز شده است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بارش‌ها از حدود ظهر امروز شدت می‌یابد و دیگر نقاط استان را هم در برمی‌گیرد.
پیام مساعدی افزود: باران تا جمعه ادامه دارد، اما شدت آن از ظهر امروز تا صبح فردا (پنجشنبه) و بعدازظهر فردا تا جمعه خواهد بود.
وی ادامه داد: بارش‌ها از شمال و مرکز استان آغاز می‌شود و سپس به مناطق جنوبی استان می‌رود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: باران همراه با رعد و برق و تندباد، سبب آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در رفت و آمد‌های درون شهری در مناطق شمالی و مرکزی استان (دیلم، گناوه، بوشهر، خارگ و مناطقی از دشتستان و تنگستان) می‌شود و احتمال ریزش تگرگ هم وجود دارد.
مساعدی افزود: با توجه بارش شدید باران در استان کهگیلویه و بویراحمد و مناطقی از استان‌های فارس و خوزستان درباره سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه‌های فصلی و همچنین وقوع سیلاب در جاده‌های منتهی به استان‌های همجوار هشدار داده می‌شود.
وی همچنین گفت: پیش بینی می‌شود سرعت وزش باد در برخی ساعات به بیش از ۷۰ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج به بیش از دو ونیم متر برسد، بنابراین توصیه می‌شود از تردد‌های دریایی غیرضروری به ویژه تردد شناور‌های سبک و تفریحی خودداری شود.