پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21505033 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19869585
کد خبر : 228113 تاریخ ثبت : 1397/8/19 21:08 نظرات تایید شده : 0

جدیدترین تصمیم سوختی دولت

خلیج فارس: جدیدترین تصمیم سوختی دولت به منظور بهینه سازی مدیریت توزیع سوخت در کشور، مربوط به خودروهای باربری شهری است که در صورت عدم توجه به این تصمیم، خودروهای غیرفعال با کاهش تدریجی سهمیه سوخت مواجه می شوند.

به گزارش تسنیم، در ادامه اجرای طرح های بهینه سازی مدیریت توزیع سوخت در کشور و پس از اجرای موفقیت آمیز طرح پیمایش برای خودروهای باربری برون شهری، تصمیم جدیدی در خصوص خودروهای باربری شهری اتخاذ شده است.

طبق این تصمیم، کلیه خودروهای عمومی با ظرفیت بالای ۱۰ تن فعال در سراسر کشور موظفند از فردا (۲۰ آبان ماه) به ازای هر حمل بار در سطح شهر به اخذ سند حمل بار شهری (باربرگ) به صورت الکترونیک و از طریق نرم افزار تلفن همراه "باربرگ" اقدام کنند.

همچنین مقرر شده تا از این تاریخ (۲۰ آبان ماه) سهمیه سوخت خودروهای شهری با ظرفیت بالای ۱۰ تن فاقد سند حمل بار (باربرگ) به مرور کاهش یابد.

طبق اطلاعیه سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، رانندگان مذکور می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم افزار مربوطه به وبسایت WWW.BaarBarg.ir مراجعه کرده و یا با شماره ۷۵۴۹۲۰۰۰-۰۲۱ (داخلی ۳) تماس حاصل نمایند.
 

 

-->