پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 426937 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45117512
کد خبر : 227640 تاریخ ثبت : 1397/8/16 11:56 نظرات تایید شده : 0

فضای مجازی فراکسیون‌دار شد

خلیج فارس: رئیس فراکسیون فضای مجازی مجلس گفت: «ساماندهی فضای مجازی و پیام‌رسان‌های داخلی» در اولویت کار فراکسیون فضای مجازی قرار دارد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ سیّد احسان قاضی‎‌زاده هاشمی با اشاره به برگزاری جلسات فراکسیون متبوع خود گفت: فراکسیون فضای مجازی مجلس از زمان اعلام موجودیت تاکنون یک جلسه بر‌گزار کرده‌ است.

وی با بیان اینکه قوانین مرتبط با فضای مجازی را در این کمیسیون بررسی خواهیم کرد، افزود: «ساماندهی فضای مجازی و پیام‌رسان‌های داخلی» در اولویت کار فراکسیون قرار دارد همچنین موضوعات دیگری از جمله بررسی طرح‌های مدّ نظر دولت در عرصه‌ فضای مجازی و در محیط اقتصادی و بانکی را هم پیگیری می‌کنیم.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با به کار‌گیری گزارش‌های فراکسیون فضای مجازی از دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف، قانون‌های تدوین شده‌ای را به صحن مجلس بیاوریم.

رئیس فراکسیون فضای مجازی مجلس اظهار کرد: بحث پیام‌رسان‌های داخلی در دستور کار این فراکسیون قرار دارد و پیام‌رسان‌ها باید با توان‌مندی و برنامه‌ی اقتصادی، درآمد پایدار برای خود ایجاد کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی در پایان خاطرنشان کرد: جلسه‌ بعدی فراکسیون فضای مجازی پس از ماه صفر برگزار می‌شود.