پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2046474 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3225844
کد خبر : 227616 تاریخ ثبت : 1397/8/16 08:17 نظرات تایید شده : 0

قتل عام خانواده نامزد بخاطر زشت خواندن داماد

 			 				 					قتل عام خانواده نامزد بخاطر زشت خواندن داماد 				 			 		خلیج فارس: رکنا نوشت: پسر جوان که خانواده معشوقه‌اش او را به دلیل زشتی گوژپشت نتردام می نامیدند، دست به جنایتی وحشتناک زد.

 

جوانی 21 ساله در شیکاگو به جرم قتل خانواده دختر مورد علاقه‌اش دستگیر شد. زاچاری مچینسکوسکی به علت جنایتی که انجام داده بود به حداقل 12 سال زندان محکوم شد.

در بیانیه اعترافاتش گفت که علت قتل تمسخر چهره‌اش توسط خانواده معشوقه ‌اش بوده که او را زشت و بد ترکیب و گوژپشت نتردام نامیده بودند و این حرف های آن ها باعث شده بود که اصلا اعتماد به نفس نداشته باشد و وقتی در خیابان راه می رود احساس کند که همه مردم به او می خندند و با انگشت نشانش می دهند.

روزی که این قتل را انجام داد زمانی بود که او برای بار سوم درخواست ازدواجش را مطرح کرده بود که پدر ماری با عصبانیت او را به بیرون خانه پرتاب کرده بود و با فریاد گفت: من نمیزارم تو با ماری ازدواج کنی که بچه‌تان شبیه تو میمون بشود.

به علت خرد شدن شخصیتش خیلی سریع به سمت وسایل باغبانی خانه ماری رفت و با جسم تیزی که در آن جا بود به پدر و مادر وی حمله کرد و کشت.

ماری که از پشت پنجره شاهد این اتفاقات بود از وحشت زیاد شروع به جیغ و داد کرد و با گریه با پلیس محلی آن جا تماس گرفت و گزارش جنایت زاچاری را داد.

پلیس پس از ثبت گزارشات و اعترافا قاتل او را برای حکم قضایی به دادگاه فرستاد.

ماری لنک معشوقه سابق قاتل ، در خواست اعدام زاچاری را دارد اما طبق نظرات هیئت منصفه او به تقریبا 12 سال زندان محکوم شد.