پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 620200 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45310489
کد خبر : 227564 تاریخ ثبت : 1397/8/15 18:23 نظرات تایید شده : 1

سردرگمی دانش‌آموزان بوشهری و گلایه‌مندی مردم+تصاویر

خلیج فارس: تعطیل نشدن مدارس بوشهر با وجود باد و باران شدید صبحگاهی و آبگرفتگی معابر موجب سردرگمی دانش آموزان و اولیای آنها شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صداو سیما مرکز بوشهر؛ با توجه به هشدارهای هواشناسی استان بوشهر از روزهای گذشته درخصوص شدت ناپایداری های جوی، وزش باد و باران شدید در رسانه های جمعی، تعطیل نشدن مدارس نوبت صبح امروز بوشهر موجب نارضایتی  اولیای دانش آموزان و مدارس شد که در نتیجه این ناهماهنگی ها برخی از دانش آموزان به مدرسه رفتند و برخی دیگر در خانه هایشان باقی ماندند.

علاوه بر آن اعلام تعطیلی مدارس نوبت صبح شهر بوشهر بدون ذکر منبع از سوی برخی کانال ها و سایت های خبری موجب سردرگمی اولیا و مدیران مدارس شد.

قاسم قائدی مدیریت ستاد بحران استانداری بوشهر در مصاحبه زنده تلویزیونی با صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: بر اساس پیش بینی ها، انتظار می رفت این بارندگی ساعت 8 صبح آغاز و قبل از ظهر خاتمه یابد و بر این اساس که در این ساعات دانش آموزان داخل مدرسه خواهند بود نیازی به تعطیل شدن مدارس ندیدیم.

تعدادی از اولیای دانش آموزان و مردم بوشهر در تماس های تلفنی و همچنین حضور در صدا و سیمای مرکز بوشهر از ناهماهنگی مسوولان در اعلام نشدن تعطلیلی مدارس گلایه و اظهار کردند: وزش باد شدید و رعد و برق از ساعت 6 آغاز شده و بارش باران تند نیز از ساعت 7 و 30 دقیقه در بوشهر شروع شد که تعدادی از اولیای دانش آموزان پس از فرستادن فرزندانشان به مدرسه با تعطیلی مدارس و شدت باران و آبگرفتگی معابر شهری مواجه شدند و برای بازگرداندن فرزندانشان دچار مشکلات فراوانی شدند.

براساس تصمیم شورای آموزش و پرورش تعطیلی مدارس شمال استان بوشهر شامل مدارس بندر ریگ، دیلم ، گناوه و جزیره خارگ از ساعت 6 و 45 دقیقه امروز اعلام شده بود.