پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28693670
کد خبر : 227484 تاریخ ثبت : 1397/8/15 12:15 نظرات تایید شده : 0

باند سارقان کابل برق در دشتی و دشتستان دستگیر شدند

باند سارقان کابل برق در دشتی و دشتستان دستگیر شدندخلیج فارس:  فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: باند سارقان کابل برق در دو شهرستان دشتی و دشتستان با ۶۷ فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ سردار خلیل واعظی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گناوه با انجام اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: ماموران پلیس با هماهنگی مراجع قضائی در یک عملیات دقیق خودروی مورد نظر را در محور گناوه به سمت بوشهر توقیف و به مقر پلیس انتقال دادند.

وی افزود: کامیون توقیفی حامل کناف و سقف کاذب ساختمان به صورت بسته بندی شده بود که در بازرسی انجام شده ماموران ۱۸۶ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به صورت ماهرانه ای در بار خودرو جاساز شده بود کشف شد و در همین ارتباط یک متهم دستگیر و برای ادامه تحقیقات به مقر پلیس منتقل شد.

سردار واعظی با اشاره دستگیری سارقان کابل برق، افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق و احشام در شهرستان های دشتی و دشتستان تیم ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان با انجام تحقیقات میدانی شناسایی سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: با تلاش های صورت گرفته و انجام اقدامات فنی و پلیسی در نهایت هویت و محل اختفاء سارقان شناسایی شد.

واعظی با بیان اینکه ماموران در چهار عملیات جداگانه، ۱۱ نفر سارق را که به صورت باندی اقدام به سرقت می کردند دستگیر کردند عنوان داشت: متهمان در تحقیقات پلیس به ۶۷ فقره سرقت سیم و کابل برق در شهرستان های دشتی و دشتستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: از افراد دستگیر شده یک قبضه اسلحه کلاش کشف و ۳ دستگاه خودروی سبک که در سرقت ها مورد استفاده قرار می گرفت توقیف شد.

وی از همکاری مردم با پلیس و مشارکت در برقراری و ارتقاء امنیت قدردانی کرد و خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.