پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 29080388 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49414788
کد خبر : 227478 تاریخ ثبت : 1397/8/15 10:40 نظرات تایید شده : 9
در پی بارندگی؛

از ماجرای تعطیلی مدارس تا گرفتاری 6 شهروند زیر آوار+تصاویر

خلیج فارس: بارندگی در مناطق شمالی و مرکزی استان خصوصا شهرهای ساحلی، موجب آبگرفتگی معابر و مشکلاتی برای شهروندان شد.

خلیج فارس: بارندگی در مناطق شمالی و مرکزی استان خصوصا شهرهای ساحلی، موجب آبگرفتگی معابر، ترافیک و مشکلاتی برای شهروندان شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در این بین، عدم تعطیلی مدارس، والدین را برای انتقال فرزندان خود به مدارس به دلیل آبگرفتگی معابر با مشکل مواجه کرد.

این بی برنامگی در شرایطی می باشد که از ابتدای هفته مدیریت بحران استان نسبت به وقوع بارندگی های شدید در سطح استان خصوصا مناطق ساحلی طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه هشدار و اعلام آماده باش کرده بود.

شایان ذکر است، بارندگی امروز منجر به تعطیلی کلیه مدارس شهرستان های دیلم، گناوه و دبستان های جزیره خارگ شد.

همچنین دانشگاههای علوم پزشکی، پیام نور، فرهنگیان و فنی و حرفه ای بوشهر نیز کلاس های خود طی روز سه شنبه را تعطیل اعلام کردند.

این گزارش می افزاید: براساس اعلام آموزش و پرورش استان، در نوبت عصر کلیه مدارس شهرستان های بوشهر و بخش خارگ، دشتستان و بخش های سعدآباد، آبپخش، شبانکاره، دیلم، دشتی و بخش کاکی، تنگستان و بخش دلوار تعطیل اعلام شد.

خبر دیگر اینکه بارندگی و رعد و برق باعث لغو و تاخیر در پروازهای صبحگاهی امروز بوشهر شد.

براین اساس، پرواز تهران-بوشهر مربوط به شرکت آسمان در شیراز نشست و پرواز از بوشهر به تهران با همین هواپیما نیز باطل اعلام شد.

همچنین پرواز تهران-بوشهر و بالعکس مربوط به زاگرس با تاخیر 3 ساعته انجام شد.

بارندگی امروز در برازجان و خارگ هم حوادثی درپی داشت.

در برازجان، بنایی فرسوده در خیابان ابوذر روی سر 6 شهروند فرو آمده و با حضور آتش نشانی و هلال احمر افراد از زیر آوار بیرون کشیده شده و با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

در جزیره خارگ نیز جابجایی یک کانکس بر اثر باد شدید، دو مجروح برجا گذاشته و به بیمارستان انتقال یافتند.

در ادامه تصاویری از آبگرفتگی معابر بوشهر طی بارندگی امروز می بینید: