پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 433610 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45124173
کد خبر : 227343 تاریخ ثبت : 1397/8/14 14:40 نظرات تایید شده : 0

۶۸ درصد سرقت‌های دشتی کشف شد

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: در ۷ ماهه امسال ۶۸ درصدی سرقت‌ها کشف و تعداد ۱۰۱ نفر متهم دستگیر شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛سرهنگ جهانبخش صیادی  در نشست با سرپرست بسیج رسانه شهرستان دشتی اظهار داشت: از ابتدای امسال ارتقاء امنیت اجتماعی و افزایش احساس امنیت در بین شهروندان، پیشگیری و کشف انواع سرقت، به‌عنوان یک اولویت در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت است.

بوشهر| 68 درصد سرقت‌های دشتی کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: با انجام اقدامات انتظامی پلیس و همکاری شهروندان، در 7 ماهه امسال کشف سرقت احشام 520 درصد، سرقت اماکن خصوصی 288 درصد، کیف‌قاپی 300 درصد و سرقت منزل 32 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است که در این زمینه 101 نفر سارق دستگیر تحویل مراجع قضایی شده‌اند.

وی از دستگیری سه سارق احشام با 16 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: در پی اعلام خبر سرقت احشام در سطح شهرستان دشتی، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و با انجام تحقیقات و بررسی میدانی، مأموران موفق به شناسایی سه سارق حرفه‌ای احشام شدند و آن‌ها را دستگیر کردند.

سرهنگ جهانبخش بیان کرد: افراد دستگیرشده در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده به 16 فقره سرقت احشام در سطح شهر خورموج و روستاهای اطراف اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی دشتی از شناسایی و دستگیری دو نفر سارق طلا در شهر کاکی خبر داد و افزود: با تلاش مأموران سارقان یک کیلوگرم طلا به ارزش 7 میلیارد ریال در شهر کاکی شناسایی و دستگیرشدند و طلاجات، اسناد و مدارک اموال مسروقه کشف و با هماهنگی مقام قضایی به مالباخته تحویل شد.

سرپرست بسیج رسانه شهرستان دشتی نیز گفت: امروز ایران اسلامی پرچم‌دار ایستادگی در برابر استکبار در دنیا و به‌ویژه منطقه است در این فضا وظیفه رسانه‌ها دوچندان و حساس‌تر از همیشه است.

اسماعیل حاجیانی افزود: اگر امروز در حوزه امنیت چالش خاصی نداریم حاصل اقدامات پنهان و آشکار مجموعه امنیتی، نظامی و به‌ویژه انتظامی است.کلمات کلیدی خبر : جهانبخش صیادی سرقت‌ دشتی