پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28691320
کد خبر : 227342 تاریخ ثبت : 1397/8/14 16:00 نظرات تایید شده : 0

۱۰۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان روستایی استان ساخته می‌شود

خلیج فارس: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکونی با همکاری استانداری بوشهر ویژه مددجویان روستایی گفت: برای اجرای این پروژه ۳۵ میلیارد تومان اعتبار هزینه می‌شود.

1000 واحد مسکونی ویژه نیازمندان روستایی استان بوشهر ساخته می‌شود

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ احمد لطفی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی کمیته امداد استان بوشهر به جایگاه و ماهیت این نهاد پرداخت و اظهار داشت: ماهیت مردمی کمیته امداد اقتضا می‌کند که از یکسو مردم به طور شفاف و مستمر از فعالیت‌های آن آگاه شوند.

وی با تاکید بر توجه به نصایح، نقدها و انتظارات مردم  در رسیدگی به مطالبات نیازمندان خاطر نشان کرد: تحقق این مهم  ضمن تقویت باورها به صداقت و امانت، اعتماد ملّی را رقم  می‌زند که بهره مند اصلی برکات آن، محرومان هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر به اهمیت ارتباط با خبرنگاران در انعکاس طرح‌های اجرایی پرداخت و خاطر نشان کرد: ارتباط با  خبرنگاران رسانه‌ها و حضور شایسته در فضای مجازی برای جریان یافتن سریع و صادقانه اخبار و اطلاعات کمیته امداد امام(ره) برای حفظ و ارتقای اعتماد و مشارکت آحاد مردم در اولویت است.

لطفی با تاکید بر توجه به خواسته‌ها و نیازهای مددجویان تصریح کرد: توجه به همه نیازهای مددجویان مورد توجه است که تامین مسکن آنان در اولویت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه با همکاری سپاه بخشی از مسکن مددجویان تامین شده از انعقاد تفاهم نامه با استانداری بوشهر برای ساخت مسکن مددجویان خبرداد و گفت: تفاهم‌نامه لازم برای ساخت یک‌هزار واحد مسکونی با همکاری استانداری بوشهر ویژه مددجویان روستایی منعقد شده که برای اجرای این پروژه 35 میلیارد تومان اعتبار هزینه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر ضمن تشکر از خدمات عبدالرضا واعظ، حبیب زارع را به عنوان رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی این نهاد منصوب کرد.

لطفی تاکید کرد: انتظار می رود ضمن تعامل سازنده با اصحاب رسانه برای انعکاس اهداف و فعالیت‌های امداد در خدمت بیش از پیش به محرومان و نیازمندان تلاش شود.

وی، ترویج سنت‌های حسنه اسلامی و توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و خوداتکائی با تقویت باورهای دینی و مذهبی مددجویان را یک ضرورت دانست .