پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3995251 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1490606
کد خبر : 227341 تاریخ ثبت : 1397/8/14 17:25 نظرات تایید شده : 1

معاون استاندار: اتحاد و انسجام ملت ایران، تحریم‌های آمریکا را ناکارآمد می‌کند

خلیج فارس: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با اشاره به مرحله دوم تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران گفت: اتحاد و انسجام ملت ایران، تحریم‌های آمریکا را ناکارآمد و زمینه گذر از این توطئه را فراهم می‌کند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازتسنیم؛ مجید خورشیدی در همایش جلوه‌های فرهنگ عاشورایی در دفاع مقدس با بیان اینکه در قیام امام حسین(ع) همه ارزش‌های انسانی و اخلاقی در مقابله  با دشمن مورد توجه قرار گرفت اظهار داشت: جنگ‌ها معمولا پایان قانون‌مندی محسوب می‌شود ولی در نهضت عاشورا امام حسین(ع) و اصحاب،  همه ارزش‌های انسانی و اخلاقی در مقابله با دشمن مورد توجه قرار دادند که در هیچ جنگی نمی‌تواند دید.

وی با بیان اینکه در عاشورای حسینی قدمی فراتر از قانون و ارزش‌های الهی و تجاوز به ساحت اخلاق و انسانیت بر نداشته شد گفت: رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بر اساس فرهنگ و فلسفه نهضت عاشورا، ارزش‌های انسانی و اخلاقی مورد توجه قرار دادند به‌گونه‌ای که در 8 سال دفاع مقدس هیچ  موردی بر خلاف فرهنگ انسانی و ارزش‌های دینی ثبت نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر، ایثار، صبر، اقتدار و فداکاری را ویژگی‌های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: این ویژگی‌ها که در فرهنگ نهضت عاشورا وجود دارد در جنگ تحمیلی 8 ساله رزمندگان اسلام آنرا مورد توجه قرار دادند.

خورشیدی، دفاع مقدس 8 ساله را عامل وحدت و اتحاد ایران اسلامی دانست و افزود: در دفاع مقدس همه گروه‌ها، ادیان، مذاهب، قبیله‌ها با اتحاد در جبهه‌های نیرد فعال بودند و چیزی به نام تمایز فرقه‌ای، مذهبی و دینی وجود نداشت.

وی با تاکید بر تقویت اتحاد و انسجام  ملت ایران همانند دوران 8 سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: آمریکا دشمن اصلی ملت ایران قرار است  مرحله دوم تحریم‌ها را به اجراء بگذارد که در این راستا اتحاد و انسجام ملت ایران، تحریم‌های آمریکا را ناکارآمد و زمینه گذر از این توطئه را فراهم می‌کند.

معاون استاندار بوشهر با تاکید بر  تقویت اتحاد برای گذشتن از این گذرتاریخی تصریح کرد: با اتحاد و صبر همچون گذشته، باید از تحریم‌ها عبور کنیم  چراکه تحقق این مهم، توطئه‌های دشمن به ثمر نمی‌رسد.