پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 426947 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45117522
کد خبر : 227233 تاریخ ثبت : 1397/8/14 09:48 نظرات تایید شده : 0

مددجویان روستایی دشتی صاحب مسکن می‌شوند

بوشهر| مددجویان روستایی در شهرستان دشتی صاحب مسکن می‌شوندخلیج فارس: فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی از ساخت مسکن ویژه نیازمندان و مددجویان روستایی خبر داد و گفت: تاکنون ۵۰ واحد مسکونی در دهستان کبگان ساخته و تحویل مددجویان شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ پاسدار علی غضنفری صبح امروز در بازدید از 15 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در روستاهای باغان، دهوک و سرمک بخش شنبه طسوج شهرستان دشتی از اتمام کار ساخت فاز نخست مرحله دوم منازل مددجوی کمیته امداد بخش شنبه طسوج تا پایان امسال خبر داد.

وی با اشاره به روند ساخت این واحدها بیان کرد: در حال حاضر سه واحد از این منازل با پیشرفت فیزیکی بین 50 تا 70 درصد در حال اجراست.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: هزینه ساخت هر مترمربع 700 هزار تومان پیش‌بینی‌شده است که در مجموعه هزینه تمام‌شده هر واحد حدود 35 میلیون تومان است.

غضنفری با بیان اینکه با تلاش بسیج سازندگی بخشی از این واحدها تا پایان امسال در اختیار مدد جویان کمیته امداد قرار می‌گیرد، افزود: تأمین مسکن برای مددجویان علاوه بر اینکه هزینه‌های زندگی این قشر را کاهش می‌دهد سبب آرامش روانی آن‌ها نیز می‌شود.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی با اشاره به اینکه  ساخت مسکن مددجویان و نیازمندان در اولویت برنامه‌های سپاه است تصریح کرد: سال گذشته در مرحله نخست با همکاری و تلاش شبانه‌روزی بسیج سازندگی تعداد 50 واحد مسکونی ساخته شد و در دهستان کبگان بخش کاکی به محرومان این شهرستان واگذار شد.کلمات کلیدی خبر : مددجویان دشتی مسکن