پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2042582 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3221956
کد خبر : 227156 تاریخ ثبت : 1397/8/13 15:06 نظرات تایید شده : 0

کشف ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های استان

خلیج فارس: فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: در یک سال گذشته ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های استان بوشهر با تلاش پایگاه‌های دریابانی این استان کشف شده است.

به گزارش«خلیج فارس»؛ سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم،با تاکید بر اشراف اطلاعاتی ماموران دریابانی در مناطق مختلف ساحلی استان بوشهر اظهار داشت: تمام فعالیت قاچاقچیان در شبانه‌روز رصد می‌شود و  فضای  این استان برای فعالیت این متخلفان ناامن است چرا که در کوتاه‌ترین زمان در چنگال عدالت و قانون قرار می‌گیرند.

وی برخورد با قاچاق سوخت و کالا را در اولویت برنامه دریابانی دانست و تصریح کرد: امکانات و تجهیزات دریابانی استان بوشهر ارتقاء یافته به‌گونه‌ای که شناورهای دریابانی تا اعماق متفاوت خلیج فارس برای مقابله با قاچاقچیان می‌توانند تردد کنند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با اشاره به کشف 27 هزار لیتر سوخت قاچاق دربندر گناوه خاطرنشان کرد: دو فروند شناور که 27 هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق بارگیری کرده‌ بودند توسط دریابانی گناوه کشف شد.

رضایی‌نژاد با بیان اینکه ماموران پایگاه دریابانی گناوه با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی موفق به کشف این محموله سوخت قاچاق شدند افزود: در کشف این قاچاق به ارزش افزون بر 2 میلیارد و 25 میلیون ریال 5 نفر قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.

وی با اشاره به کشف قاچاق سوخت در یک سال گذشته بیان کرد: در یکسال گذشته 300 هزار لیتر سوخت قاچاق  در آب‌های استان بوشهر با تلاش پایگاه‌های دریابانی این استان کشف شده است.

فرمانده دریابانی استان بوشهر تاکید کرد: دریابانی شبانه‌روز و در سخت‌ترین شرایط جوی برای حفظ و حراست از مرزها تلاش  و با تمام توان با قاچاقچیان مقابله می‌کند.