پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43522055 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20769897
کد خبر : 227146 تاریخ ثبت : 1397/8/13 15:09 نظرات تایید شده : 0

برنامه‌های هفته پژوهش در استان

برنامه‌های هفته پژوهش در استان بوشهر تشریح شدخلیج فارس: رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر از برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار در بوشهر خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالمجید مصلح ظهر چهارشنبه در نشست شورای پژوهش استان بوشهر با اشاره به هفته پژوهش که از ۲۴ تا ۳۰ آذرماه برگزار خواهد شد، گفت: هدف اصلی در هفته پژوهش ملموس کردن نتایج پژوهش و فناوری در زندگی مردم است.

وی بیان کرد: کشور از ظرفیت علمی خوبی برخوردار است اما به نحو شایسته نتوانستیم از ظرفیت های پژوهشی برای حل مشکلات کشور استفاده کنیم.

مصلح افزود: هفته پژوهش امسال با شعار پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی با ویژه برنامه‌های مختلفی در استان دنبال خواهد شد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اضافه کرد: نواختن زنگ پژوهش در مدارس، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن بازار، جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان، جشنواره دانش آموزی و تجلیل از دانش‌آموزان برتر، برگزاری نشست های تخصصی و سمینارهای علمی و پژوهشی، برنامه دانشگاه با درهای باز، دیدار با نخبگان و پیشکسوتان علمی، مخترعان و کارآفرینان و تجلیل از ایشان، برگزاری سمینارهای شناسایی نیازهای پژوهش و فناوری و برگزاری تورهای پژوهشی بازدید از مراکز تولیدی، معدنی و پژوهشی استان از جمله برنامه‌های هفته پژوهش در استان بوشهر است.