پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28691594
کد خبر : 226946 تاریخ ثبت : 1397/8/12 20:25 نظرات تایید شده : 2

معاون استاندار: شورا و شهرداری بوشهر اعتماد مردم را برگردانند+تصاویر

خلیج فارس: معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: شورا و شهرداری بوشهر با همگرایی و تلاش اعتماد مردم را برگردانند.

 به گزارش «خلیج فارس» به نققل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ مهرداد ستوده در نشست با شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و معاونان و مدیران شهرداری بوشهر با تسلیت اربعین حسینی و مناسبت‌های دهه آخر صفر اظهار داشت: امام حسین (ع) به ما درس آزادگی و حریت داد و و باید رهرو واقعی سرور و سالار شهیدان باشیم.

j182538_Jalaseh-ba-Shahrdari-Bushehr-1397-8-12-2.jpg
 
وی در ادامه با اشاره به پیشینه و اهمیت بندر بوشهر افزود: بندر بوشهر پیشانی استان بوشهر است و باید بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به مردم شریف این بندر ارائه دهیم.
 
معاون عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه شورای شهر عصاره و چکیده رای مردم است خاطر نشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر، جوان و تحصیلکرده هستند و امیدوارم با همکاری شورا و شهرداری و با پشتیبانی سایر دستگاه‌ها شاهد بهبود کمی و کیفی خدمات‌رسانی به مردم باشیم.

وی تاکید کرد: نظم و انضباط و رعایت قانون و برنامه‌محوری باید سرلوحه کار شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشهر باشد تا شاهد خروجی موفق و بهتری باشیم.

ستوده یاداور شد: شهردار باید در انتخاب معاونان و مدیران اختیار کامل داشته باشد و هیچ گونه فشاری نباید برای انتخاب همکاران بر شهردار وارد شود و ملاک شهردار در انتخاب همکاران نیز باید تخصص و تعهد و پاکدستی باشد.

k845042_Jalaseh-ba-Shahrdari-Bushehr-1397-8-12-4.jpg

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: شهردار موظف است سیاست‌های کاری خود را به شورا گزارش دهد و با تعامل و در چارچوب قانون برای توسعه شهر بوشهر اهتمام ورزد.
 
ستوده اضافه کرد: دوران مسئولیت کوتاه است و باید به گونه‌ای خدمت کنیم که در برابر وجدان خود سربلند باشیم و بتوانیم به معنای واقعی کلمه نوکری مردم را کنیم.

وی افزود: شهرداری نباید منحصرا به کالبد فیزیکی شهر کار داشته باشد بلکه باید به روح شهر هم توجه داشته باشد، روح شهر همان شهروندان عزیز هستند که به تبع آن باید حوزه فرهنگی و نرم‌افزاری هم مد نظر قرار گیرد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر ابراز داشت: مدیریت ارشد استان، نگاه ویژه‌ای به شهرداری‌ها بخصوص شهرداری مرکز استان دارد و پروژه‌هایی که مطالبات مردمی  داشته باشد و ارزش لازم را داشته باشند حتما تامین اعتبار خواهند شد.

j399734_Jalaseh-ba-Shahrdari-Bushehr-1397-8-12-5.jpg

ستوده با تاکید بر لزوم توسعه گردشگری در شهرهای ساحلی بویژه بوشهر گفت: توجه به حوزه گردشگری علاوه بر جذب گردشگر، در ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری نیز موثر است و استانداری بوشهر از پروژه‌های گردشگری با جدیت حمایت می‌کند.
 
معاون عمرانی استاندار بوشهر از ایجاد خیابان گردشگری در 3 شهر استان بوشهر بعنوان پایلوت خبر داد و خاطر نشان کرد: امسال در شهر بوشهر و 2 شهر دیگر در شمال و جنوب استان به صورت پایلوت، خیابان گردشگری احداث می‌شود و انتظار داریم مجموعه شهرداری با خلاقیت و پشتکار پای کار باشند.
 
ستوده ابراز داشت: در بحث روستایی نیز 20 روستای هدف گردشگری در 10 شهرستان استان هدفگذاری شده که از 15 اسفند تا 15 فروردین نمایشگاه عرضه محصولات محلی در این روستاها برپا و همچنین سایر برنامه‌های جانبی نیز اجرایی می‌شود.

88431_Jalaseh-ba-Shahrdari-Bushehr-1397-8-12-6.jpg
 
وی یادآور شد: در 2 روستای عشایرنشین نیز برنامه‌هایی برای رونق گردشگری عشایری در سطح استان داریم.
 
معاون عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه حمایت استاندار از پروژه‌های عمران شهری بی‌سابقه است افزود: ما نیز از همه توان و ظرفیت موجود برای توسعه و زیباسازی بندر بوشهر و جلب رضایت خاطر شهروندان بهره می‌بریم و از شهردار و مدیران شهرداری و اعضای شورا نیز می‌خواهم شبانه‌روزی پای کار باشند و از این فرصت نهایت بهره را ببرند.
 
ستوده خاطر نشان کرد: مردم باید با ورود به شهرداری احساس امنیت کنند و اگر کار مردم معطل می‌ماند نباید به جز دلیل فنی، دلیل دیگری داشته باشد لذا با سرلوحه قرار دادن مشی پاکدستی و کارآمدی باید اعتماد سلب شده نسبت به شهرداری و شورای شهر را برگردانید.

k538502_Jalaseh-ba-Shahrdari-Bushehr-1397-8-12-7.jpg
 
در این نشست، شهردار و معاونان و رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر نیز نظرات و دیدگاه‌های خود را ارائه کردند.کلمات کلیدی خبر : مهرداد ستوده شهرداری بوشهر