پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1320354 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2313807
کد خبر : 226573 تاریخ ثبت : 1397/8/9 18:27 نظرات تایید شده : 0

نجات ۶ نوجوان در کوه‌های پردیس جم توسط هلال احمر+تصاویر

خلیج فارس: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهرگفت: تلاش امدادگران کوهستان منجر به نجات شش نوجوان گرفتار شده در کوه‌های پردیس جم شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حسین درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در جم، با بیان اینکه پایگاه‌های امداد و نجات در استان بوشهر در تمام  شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند اظهار داشت: نیروهای امداد و نجات  هلال احمر در پایگاه‌های امداد جاده‌ای،دریایی، پایگاه کوهستان و هوایی به سانحه دیدگان خدمات رسانی می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از استقرار بالگرد پیشرفته امدادی در بوشهر خبرداد و بیان کرد: این بالگرد با قابلیت‌های ویژه در جمعیت هلال احمر استان بوشهر مستقر است.

وی با اشاره به اینکه تیم‌های واکنش سریع هلال احمر در استان بوشهر فعالیت می‌کند گفت: هم اکنون تیم‌ واکنش سریع هلال احمر در بوشهر مستقر است و براساس برنامه ریزی‌های انجام شده در همه 10 شهرستان مستقر می‌شود.

درویشی به امدادرسانی حادثه دیدگان در کوه‌های جم پرداخت و افزود: شش نوجوان که در کوه‌‌های پردیس جم گرفتار شده بودند با تلاش تیم شش نفره  امدادگرهلال احمر کوهستان نجات یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلل احمر استان بوشهر بیان کرد: در پی اعلام گرفتار شدن نوجوانان در ارتفاعات جم، تیم تخصصی امداد کوهستان هلال احمر به منطقه مورد نظر اعزام شد و در مدت 1.5 ساعت شش نوجوان گرفتار شده را نجات دادند.کلمات کلیدی خبر : هلال‌احمر پردیس جم