پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28692729
کد خبر : 226492 تاریخ ثبت : 1397/8/8 22:04 نظرات تایید شده : 4
جاده حادثه‌‎ساز بازهم قربانی گرفت

تصادف مرگبار در تنگستان/ مادر و 3 فرزندش در دم جان باختند

خلیج فارس: جاده چاه پیر- بنه گز که کمتر از 5 سال پیش به بهره برداری رسید، به دلیل برخی ایرادات فنی، همچنان حادثه ساز است.

خلیج فارس: جاده چاه پیر- بنه گز در شهرستان تنگستان که کمتر از 5 سال پیش به بهره برداری رسید، به دلیل برخی ایرادات فنی، همچنان حادثه ساز است، اما برای اصلاح آن اهتمامی دیده نمی شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در تازه ترین حادثه، غروب سه شنبه 8 آبان بر اثر تصادف دو خوردو، 4 نفر کشته و 3 نفر هم زخمی شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ رییس پلیس راه استان بوشهر با تایید این خبر گفته: یک دستگاه خودرو 405 به رانندگی خانمی به هویت "غ "و سرنشینی سه فرزندش با یک دستگاه خودرو"ساینا"  به رانتدگی "احمدرضا "و سرنشینی دو فرزندش در جاده روستایی بنه گز-چاه پیر شهرستان تنگستان با هم برخورد کردند.

سرهنگ جابر پاپری ادامه داد: متاسفانه در این حادثه راننده خانم خودرو 405 به همراه 3 فرزندنش در دم فوت شدند، همچنین رانتده و دو سرنشین خودرو ساینا مجروح گردیده و به بیمارستان خلیج فارس بوشهر اعزام شدند.

سرهنگ پاپری با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی می باشد از رانندگان خواست در هنگام رانندگی خصوصا در جاده های کم عرض از سرعت زیاد خودداری کنند، از سیستم روشنایی کامل خودرو هنگام تاریکی هوا استفاده کنتد و از هر عملی که ممکن است حواسشان را از رانندگی پرت کند دوری کنند.