پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8818753 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2072091
کد خبر : 225907 تاریخ ثبت : 1397/8/5 12:52 نظرات تایید شده : 10
تایید خبر «خلیج فارس»؛

موسوی رسما مدیرعامل منطقه ویژه پارس شد

خلیج فارس: در دوره مدیریت موسوی در شرکت پایانه های نفتی، ستاد پایانه ها از جزیره خارگ به تهران منتقل شد، موضوعی که انفعال مدیریتی استان و ناکارآمدی نمایندگان مزید بر علت بود.

خلیج فارس: پس از چندین ماه مناقشه بر سر مدیریت جدید سازمان منطقه ویژه پارس، سید پیروز موسوی به این سمت منصوب شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حکم وی امروز توسط "علی کاردر" معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در شرایطی امضا شد که وی روزهای پایانی این معاونت را سپری کرده و مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می باشد.

موسوی که اصالتا خوزستانی می باشد، در شرایطی به مدیریت سازمان منطقه ویژه پارس برگشته که عملکرد وی در دوره قبلی این مسئولیت (سالهای 88 تا 90) بازخورد مناسبی در استان نداشت و بعضا انتصاب نیروهایی از استان همسایه در این سازمان بیشتر شد.

وی پس از آن به مدیرعاملی شرکت پایانه های نفتی رفت که طی سال های اخیر هم در انفعال و ناکارآمدی مسئولان و نمایندگان استان، در دوره وی ستاد پایانه ها از جزیره خارگ به تهران منتقل شد.

اکنون هم در شرایطی که انتظار می رفت در پایان دوره 4 ساله مهدی یوسفی مدیر بومی منطقه ویژه پارس، گزینه های توانمند از استان جایگزین شوند، چند دستگی نمایندگان و انفعال مدیریت استان، راه را برای بازگشت موسوی باز کرد.

«خلیج فارس» اوایل مهرماه در بسته خبری شنیدنی های هفتگی از بازگشت موسوی به مدیرعاملی منطقه ویژه پارس خبر داده بود.

-->