پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32623434 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51916095
کد خبر : 224015 تاریخ ثبت : 1397/7/25 18:20 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ در جلسه روحانی با هیات دولت چه گذشت؟

خلیج فارس: جلسه امروز هیئت وزیران با ارایه گزارش وزیر ورزش و جوانان از عملکرد موفق ورزشکاران پارالمپیکی ایران در رقابت‌های پارالمپیک آسیا همراه بود که ورزشکاران کشورمان با کسب رتبه سوم این رقابت ها، موجب ارتقای جایگاه ایران نسبت به دوره‌های قبل شدند.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ روحانی در این جلسه که ریاست آن را برعهده داشت، ضمن تقدیر از کار خوب و ارزشمند مربیان، ورزشکاران و دست اندرکاران تیم پارالمپیک کشور، تصریح کرد: جنبه مهم دیگر این موفقیت، انتقال این پیام است که محدودیت جسمی مانع از کسب افتخار در صحنه‌های بین المللی نشده و این پیام مثبتی برای همه جامعه است.

سامانه ثبت حقوق و مزایا راه اندازی می‌شود
راه‌اندازی سامانه مذکور یک تکلیف قانونی است که باید امکان تجمیع کلیه پرداخت ­ها به مقامات رؤسا، مدیران کلیه دستگاه­‌های اجرایی شامل قوای سه­ گانه جمهوری اسلامی ایران اعم از وزارتخانه­ ها، سازمان ­ها، مؤسسات، دانشگاه­ ها، شرکت­‌های دولتی، مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت، بانک­‌ها و مؤسسات اعتباری دولتی، شرکت­‌های بیمه دولتی، مؤسسات و نهاد‌های عمومی غیردولتی، بنیادها، نهاد‌های انقلاب اسلامی، مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان، بنیاد و مؤسساتی که زیر نظر، ولی فقیه اداره می­ شوند، به نحوی که میزان ناخالص پرداختی به هریک از افراد مشخص و امکان دسترسی برای نهاد‌های نظارتی و عموم مردم فراهم شود.

هیئت وزیران کلیه دستگاه­‌های مشمول را موظف نمود که اطلاعات مربوط به پرداخت افراد مشمول را در این سامانه بارگذاری نموده و سازمان اداری و استخدامی کشور نیز پس از تکمیل اطلاعات، به هیئت وزیران گزارش کند.
 
موافقت دولت با اختصاص اعتبار به ناجا
هیئت وزیران در ادامه، با اختصاص مبلغ ۴۸۰ میلیارد ریال اعتبار به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین تجهیزات این نیرو موافقت کرد.

اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس
دولت در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کرد.