پویاسامانه

کد خبر : 223904 تاریخ ثبت : 1397/7/25 08:02 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه بوشهر: بی‌توجهی صنایع نفت و گاز به ورزش استان پذیرفتنی نیست

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بی‌توجهی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به ورزش استان بوشهر پذیرفتنی نیست.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛  آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر سه‌شنبه در نشست با مسئولان حوزه ورزش و جوانان و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان ورزش استان بوشهر اظهار داشت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه ورزش استان بوشهر وجود دارد.

بی‌توجهی صنایع نفت و گاز به ورزش استان بوشهر پذیرفتنی نیست

وی بر لزوم ایجاد فضای مناسب برای ظهور و بروز استعدادهای ورزشی استان بوشهر تاکید کرد و ادامه داد: باید زیرساخت‌های ورزشی مناسبی برای ورزشکاران در استان بوشهر فراهم شود.

امام جمعه بوشهر به سابقه درخشان ورزش در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: ورزشکاران استان بوشهر از دیرباز در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افتخارات بسیار زیادی را برای کشور به ارمغان آورده‌اند و این افتخارآفرینی‌ها همچنان ادامه دارد.

وی حمایت از ورزش استان توسط همه دستگاه‌ها و نهادها را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: در شرایطی که ظرفیت‌های اقتصادی بسیار بزرگی از جمله نفت و گاز و پتروشیمی در استان بوشهر وجود دارد، تیم‌های ورزشی نباید مشکلی برای اعزام به مسابقات داشته باشند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به درآمدزایی گسترده تاسیسات نفت و گاز و پتروشیمی استان بوشهر برای کل کشور، بیان کرد: مسئولان باید توجه بیشتری به ورزش داشته باشند و نفت و گاز از ورزش این استان به خوبی حمایت کنند تا کمبودی احساس نشود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر راه اندازی تعاونی برای تولید لوازم ورزشی برای حمایت از ورزشکاران استان شد و افزود: صندوق حمایت از پیشکسوتان ورزشی استان بوشهر تشکیل شود.

-->