پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1752194 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2932345
کد خبر : 222856 تاریخ ثبت : 1397/7/19 13:20 نظرات تایید شده : 0

رانندگی میمون با اتوبوس سروصدا بپا کرد! +عکس

خلیج فارس: ویدئویی که رانندگی میمونی را با اتوبوس نشان میدهد تبدیل به فیلم داغ در شبکه های اجتماعی شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ هندوستان را باید کشوری عجیب و غریب دانست. از انجام مراسم و تشریفات عجیب و باورنکردنی که خاص این کشور پهناور است تا بروز حوادث و اتفاقاتی که هرزگاهی در این کشور سر و صدا بپا می کند. اما به تازگی ویدئویی در این کشور دوباره خبرساز شده است.

فیلمی که در آن یک میمون را مشغول رانندگی با اتوبوس نشان می دهد. در حالی که راننده هندوستانی روی صندلی خود نشسته است، میمونی بر روی فرمان اتوبوس دیده می شود که با چرخاندن فرمان سعی در راندن اتوبوس دارد. این ویدئو را 1 اکتبر یکی از مسافران حیرت زده اتوبوس تهیه کرده است.

رانندگی میمون با اتوبوس سر و صدا بپا کرد! (+عکس)

این میمون در حالی که چشم خود را به جاده دوخته است و فرمان را در اختیار دارد راننده نیز تلاش می کند با فشار دادن پدال گاز ، ترمز و کلاچ به این حیوان کمک کند. این ویدئو بلافاصله در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد و با واکنش مسئولان محلی هندوستان همراه شد. مئولان محلی در اظهارات اولیه خود گفتند میمون متعلق به یکی از مسافران داخل اتوبوس بوده است که ناگهان بر روی فرمان اتوبوس پریده و راننده نیز مانع هنرنمایی این حیوان نشده است.

همچنین انتشار گسترده این ویدئو در شبکه های اجتماعی با واکنش شرکت حمل و نقل محلی هندوستان در "کارناتاکا" همراه بود. سخنگوی شرکت حمل و نقل محلی هندوستان در این باره گفت : " به خطر انداختن جان مسافران به هیچ وجه قابل قبول نیست. این راننده که هویتش "پراکاش" اعلام شده از رانندگی با اتوبوس تا اطلاع ثانوی منع شده و تحقیقات از او ادامه دارد. "