پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1752722 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2932873
کد خبر : 222828 تاریخ ثبت : 1397/7/19 12:36 نظرات تایید شده : 0

رونالدو در بحران اتهام تجاوز/ وکیل: رابطه با رضایت کامل بوده

خلیج فارس: وکیل رونالدو اتهامات علیه تجاوز علیه موکل خود را رد کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از عصرایران؛ یکی از وکلای "کریستیانو رونالدو" ستاره 33 ساله پرتغالی متهم به تجاوز در آمریکا گفت که موکلش رابطه ای را با "رضایت کامل" دو طرف برقرار کرده بود. وی افزود که همه اسناد و مدارک منتشر شده در این باره "جعلی و ساختگی" هستند.

این موضوع در بیانیه ای از طرف وکیل رونالدو در مطبوعات پرتغال منتشر شد.

این خبر برای نخستین بار در مجله اشپیگل آلمان منتشر شد و رونالدو آن را خبر جعلی توصیف کرده و وعده شکایت از این مجله را مطرح کرده بود.

"پیتر کریستیانسن" وکیل بازیکن تیم یونتوس ایتالیا در بیانیه ای که از طرف شرکت "جیستیوو" به عنوان مسوول فعالیت های این بازیکن منتشر شده نوشت: "رونالدو مجبور است سکوت خود را بشکند".

رونالدو در بحران اتهام تجاوز/ وکیل: رابطه با رضایت کامل بوده / ابراز نگرانی نایک

در این بیانیه آمده است: "این بازیکن همه اتهامات را رد می کند ... آنچه در لاس وگاس در سال 2009 روی داد با رضایت کامل بود".

خبرگزاری فرانسه نوشت: "پس از طرح اتهامات تجاوز علیه رونالدو که مربوط به 10 سال قبل است ستاره پرتغالی خود را در معرض بحران می بیند".

شرکت نایک تولیدکننده پوشاک ورزشی نیز از این خبر ابراز نگرانی کرده است. این شرکت آمریکایی با پرداخت یک میلیارد دلار حامی مالی رونالدو است

"کارثرین مایورگا" مدل لباس اهل آمریکا رونالدو را متهم کرده است که در روز 13 ژانویه 2009 یعنی حدود 10 سال به او تجاوز کره بود.

رونالدو این اتهامات علیه خود را به شدت رد می کند و گفته است تجاوز را " جنایت شرم آور" می داند.
همزمان رسانه ها بخش هایی از متن یک توافق را منتشر کردند و مدعی شده اند این توافق میان رونالدو و این مدل لباس امضا شده است.

وکیل رونالدو اضافه کرد: این توافق به معنی اعتراف نیست. هر آنچه که رونالدو انجام داده اجرای نصیحت هایی بود که مشاورانش برای جلوگیری از اتهامات علیه وی و تخریب چهره اش ارائه کرده بودند.

رونالدو در بحران اتهام تجاوز/ وکیل: رابطه با رضایت کامل بوده / ابراز نگرانی نایک

وی توضیح داد: "متاسفانه رونالد درگیر نزاع هایی در آمریکا شد که به آن عادت کرده ایم. رسانه ها از طریق پخش این اطلاعات به دنبال تخریب چهره این بازیکن هستند".

وکیل رونالدو بیانیه اش را اینگونه به پایان برد: "رونالدو اطمینان دارد که واقعیت پیروز خواهد داشت و او باید به قوانین ایالت نوادا  آمریکا احترام بگذارد.

کاثرین مایورگا مدل لباس با شکایت از رونالدو در دادگاهی در ایالت نوادا آمریکا خواستار دریافت غرامت 200 هزار دلار از او شده است. وی رونالدو را به تجاوز در روز 13 ژوئن 2009 در اتاقش در یکی از هتل های لاس وگاس متهم کرده است.

این مدل لباس همچنین گفته است که رونالدو 375 هزار دلار به او پرداخت کرده تا توافقنامه ای را امضا کند. براساس این توافق وی نباید درباره این حادثه سخن بگوید.

یکی از بازرسان پلیس لاس وگاس هم به خبرگزاری فرانسه گفته است که پلیس در سال 2009 به سخنان مایورگا گوش داد. او آن زمان مدعی تجاوز شده بود اما اسمی از متجاوز نبرده بود به همین دلیل امکان ادامه پرونده نبود.

وی افزود:"اما حدود یک ماه قبل، این پرونده دوباره باز شد".کلمات کلیدی خبر : تجاوز رونالدو