پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1755015 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2935161
کد خبر : 222753 تاریخ ثبت : 1397/7/19 07:57 نظرات تایید شده : 0

دستگیری 5 سنگ‌پران به کامیون‌ها در گلپایگان

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از دستگیری ۵ نفر از افرادی که در جاده‌ای این شهرستان به کامیون‌ها سنگ‌پرانی می‌کردند، خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از میزان؛ سرهنگ "حسین بساطی" اظهار داشت: مدتی بود عده‌ای از مخلان نظم و امنیت عمومی به صورت شبانه در محور‌های مواصلاتی شهرستان "گلپایگان" حضور می‌یافتند و با سنگ‌پرانی به سمت کامیون‌های حامل بار زمینه ناامنی و نارضایتی رانندگان زحمتکش وسایل نقلیه سنگین را فراهم کرده بودند که بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه شهرستان "گلپایگان" محور اصلی و ارتباط‌دهنده چندین استان کشور است و شبانه‌روز خودرو‌های زیادی از محور‌های این شهرستان تردد می‌کنند بیان داشت: مأموران انتظامی این شهرستان پس از انجام یک سری کار‌های تخصصی ۵ نفر از عوامل اصلی را در این رابطه شناسایی کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی متهمان اصلی دستگیر و پس از اعتراف به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی گلپایگان با اشاره به همکاری دلسوزانه و شبانه‌روزی دستگاه قضائی شهرستان "گلپایگان" با نیروی انتظامی در این رابطه ادامه داد: اخلال در نظم عمومی و ایراد خسارت به اموال اشخاص جرم بوده و پلیس با قاطعیت برابر قانون با افراد مجرم برخورد خواهد کرد.