پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1637944 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2630301
کد خبر : 220236 تاریخ ثبت : 1397/7/4 15:05 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ نماینده مجلس در اعتراض به وضعیت اقتصادی تحصن کرد

خلیج فارس: عضو فراکسیون امید مجلس در اعتراض به عدم برگزاری جلسه نسبت به مسائل اقتصادی کشور و همچنین مشکلات اهواز در مجلس اعتراض کرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید فردین فرمند نماینده مردم میانه و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در حالی که مقابل جایگاه هیأت رئیسه قرار گرفت نسبت به عدم برگزاری جلسه‌ای ویژه‌ای در مجلس نسبت به مشکلات اقتصادی موجود در کشور و همچنین حمله تروریستی اهواز و مشکلات خوزستان اعتراض کرد.

نماینده مجلس در اعتراض به وضعیت اقتصادی تحصن کرد

در حالی که چند نماینده از جمله محمدرضا تابش، کریمی‌قدوسی،‌هدایت‌‌الله خادمی و چند نماینده دیگر سعی در آرام کردن و هدایت او به سمت صندلی‌اش را داشتند چند نماینده دیگر هم به جایگاه هیأت رئیسه رفتند و سخنانی را با پزشکیان مطرح کردند.

پس از آن مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی امروز را بر عهده داشت طی سخنانی عنوان کرد که ما در هیأت رئیسه صحبت می‌کنیم و این موضوع را مطرح می‌کنیم و نشست ویژه برگزار خواهیم کرد.

نماینده مجلس در اعتراض به وضعیت اقتصادی تحصن کرد

وی افزود: در این جلسه از دولت، وزیر اطلاعات و مسئولان ذیربط دعوت می‌کنیم و این موارد را مورد بررسی قرار می‌دهیم و نهایتا روز یکشنبه هفته آینده نتیجه آن را اعلام خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش در حالی که فرمند این عضو فراکسیون امید مجلس پشت به جایگاه هیأت رئیسه ایستاده بود با تکان دادن سر خود عنوان کرد که خیر اینگونه نمی‌شود و همچنان در جایگاه هیأت رئیسه ماند.

نماینده مجلس در اعتراض به وضعیت اقتصادی تحصن کرد

این در حالی بود که چند نماینده مجلس با صحبت کردن با وی سعی در آرام کردن او داشتند.

پس از یک ساعت ایستادن و تحصن فرمند نهایتا علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در تذکری خطاب به رئیس مجلس گفت: به آقایان بگویید بنشینند ما تمرکز برای بررسی نداریم.

پزشکیان خطاب به فرمند گفت: آقای فرمند! لطفا به جایگاه هیأت رئیسه بیاید تا درمورد این موضوع صحبت کنیم.

سپس عده ای از نمایندگان از وی خواستند تا در جایگاه هیأت رئیسه حاضر شود؛ وی پس از گفت وگو با پزشکیان با نارضایتی دوباره به پایین جایگاه هیأت رئیسه آمد و ایستاد.

در این زمان جمعی از نمایندگان خوزستان و همچنین جمعی از اعضای فراکسیون امید به جایگاه هیأت رئیسه رفتند و با وی صحبت کردند.

پس از آن پزشکیان درباره مسائل اقتصادی اعلام کرد که با صحبت هایی که با نمایندگان داشتیم بنا شد یکشنبه جلسه غیرعلنی با مسئولان کشور درباره مسائل مهم کشور به ویژه مسائل اهواز داشت باشیم.

نماینده مجلس در اعتراض به وضعیت اقتصادی تحصن کرد

پس از اعلام جلسه غیرعلنی از سوی پزشکیان و قطعیت موضوع، فردین فرمند پس از یک ساعت تحصن مقابل جایگاه هیأت رئیسه، بر صندلی خود نشست.کلمات کلیدی خبر : تحصن مجلس وضعیت اقتصادی