پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21798535 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20162657
کد خبر : 220205 تاریخ ثبت : 1397/7/4 12:05 نظرات تایید شده : 0

مدیریت بحران استان اعتبار ۵ طرح پژوهشی را تامین کرد

5 طرح پژوهشی در حوزه مدیریت بحران در استان بوشهر تامین اعتبار شدخلیج فارس: مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر با اشاره به تامین اعتبار ۵ طرح پژوهشی در استان گفت: این طرح‌ها در زمینه آموزش، پیشگیری و پیش بینی است که ۸ هزار نفر یک‌هزار و ۲۰۰ نفرساعت آموزش دیده‌اند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ قاسم قائدی صبح امروز در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بوشهر با تاکید بر ایجاد مدیریت بحران شهری در استان بوشهر اظهار داشت: برای جلوگیری از حوادث و خسارت‌های جانی و مالی باید مدیریت بحران شهری در شهرداری‌های استان بوشهر ایجاد شود.

وی، با تاکید بر افزایش ذخیره سازی امکانات و لوازم موردنیاز برای استفاده در زمان بحرانی در انبارهای امدادی استان بوشهر بیان کرد: برنامه‌های آموزشی در مقاطع مختلف سنی جامعه برای 5 سال تدوین و اجرایی شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر از تدوین 5 طرح پژوهشی در استان خبر داد و گفت: این طرح‌ها در زمینه آموزش، پیشگیری و پیش بینی است که 8 هزار نفر در نیمه نخست امسال یک‌هزار و 200 نفرساعت آموزش دیده‌اند.

قائدی با اشاره به مجهز شدن آتش نشانی‌ها به امکانات جدید و پیشرفته افزود: برای تسریع در رسیدگی به اطفاء حریق در شهرها و بنادر استان بوشهر تجهیز شهرداری‌ها و بنادر به امکانات پیشرفته در دستورکار قرار گرفته است.

وی، ایمن سازی خطوط آبرسانی شهری و روستایی را یک ضرورت دانست و افزود: تفکیک آب آشامیدنی از آب فضای سبز شهرداری‌ها مورد توجه قرار دارد که روند اجرای این پروژه مطلوب است.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر بر توجه به فرهنگ بیمه‌گری در همه سطوح برای جبران خسارت‌ها در مواقع بروز بحران و حوادث تاکید کرد.

کلمات کلیدی خبر : قاسم قائدی مدیریت بحران
-->