پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3584119 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8725213
کد خبر : 219488 تاریخ ثبت : 1397/6/31 21:33 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه دیر: اقدام تروریست‎ها دراهواز از نظر نظامی ارزشی ندارد

خلیج فارس:  امام جمعه دیر استان بوشهرگفت: اقدام کور تروریست ها در برنامه رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز از نظر نظامی هیچ ارزشی ندارد و این اقدام نشانه ضعف دشمن است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام سید علی حسینی شنبه شب در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان دیر به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود:در برابر جنگ روانی و اقتصادی دشمن باید ایستادگی و در جهت تقویت روحیه معنوی خود تلاش کنیم.

وی اظهارداشت: مردم ایران اسلامی با الهام از عاشورای حسینی هشت سال دفاع مقدس را در مقابل دشمنان ایستادگی کرد و به پیروزی رسید.

امام جمعه دیر افزود: تا زمانی که به ارزش های اسلامی پای بند هستیم، دشمن داریم و باید با پیروی از مقام معظم رهبری و وحدت و همدلی بین همدیگر نقش های دشمن را خنثی کنیم.

فرماندار دیر نیز گفت: رمز موفقیت در هشت سال دفاع مقدس ایمان به خدا، پیروی از رهبری، و وحدت بین مردم بود.

حمزه اعتماد افزود: در برابر دشمن هیچ ذره ایی از آرمان های خود کوتاه نخواهیم آمد و باید راه شهیدان را پیشه راه خود قراردهیم.

فرمانده سپاه سید الشهدا دیر نیز در این آیین گفت: هفته دفاع مقدس امسال با شعار ما توانسته ایم با 120 برنامه متنوع که 75 برنامه آن شاخص است در این شهرستان اجرا می شود.

سرهنگ عیسی داوریان افزود: هفته دفاع مقدس فرصتی برای بالابردن روحیه جهاد و شهادت طلبی و تقدیر از حماسه سازان و سربازان ایران اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی گفت: با تمام توان و اقتدار و روحیه انقلابی و با پیروی از فرمایش های مقام عظمای ولایت در برابر توطئه های دشمنان ایستاده ایم.
 





-->