پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1330286 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2323714
کد خبر : 219388 تاریخ ثبت : 1397/6/31 11:30 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه بوشهر: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار دارد

خلیج فارس:امام جمعه بوشهر گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حوزه ستاد، نرم‌افزار، تجهیزات، ابزار دفاعی و سخت افزاری، عملیات و انسانی از اقتدار بالایی برخوردار است.

بوشهر| نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار دارد

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در آیین رژه نیروهای مسلح بوشهر با گرامیداشت 8 سال دفاع مقدس و با قدردانی از صبر و  تحمل خانواده معظم شهدا، ایثار و جان‌فشانی جانبازان، آزادگان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت: رزمندگان دفاع مقدس در راستای تحقق نهضت کربلا، دفاع کرده‌اند و در راه آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام پایدار هستند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به  اینکه  دفاع مقدس تجلی کربلای معاصر است گفت: رزمندگان دفاع مقدس بر اساس مبنای پیشرفت فرهنگ اسلامی و استکبار ستیزی و تحقق شعار هیهات من الذله حسینی حرکت کردند.

امام جمعه بوشهر نیروهای مسلح را نشان از اقتدار ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حوزه ستاد، نرم‌افزار، تجهیزات، ابزار دفاعی و سخت افزاری، عملیات و انسانی از اقتدار بالایی برخوردار است.

آیت‌الله صفایی بوشهری بخشی از اقتدار ایران اسلامی را مدیون رشادت‌های نیروهای مسلح دانست و خاطر نشان کرد: بخش اعظمی از اقتدار جمهوری اسلامی ایران مدیون رشادت‌ها و توانمندی‌های نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و مردم ولایت‌مدار است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا بیان اینکه نیروهای مسلح دانش‌آموخته فرهنگ و مکتب حسینی است تصریح کرد: نیروهای مسلح با تمام توان در برابر ترفندهای دشمنان و استکبار جهانی ایستاده است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به بار ننشستن نظم نوین جهانی بر اساس اندیشه‌های استکبارجهانی گفت: نظم نوین جهانی بر اساس اندیشه‌های جهان استکبار به بار نمی‌نشیند چون در ایران اسلامی همواره فضای حماسه 8 سال دفاع مقدس  وجود دارد و رزمندگان حضور فعالی در جامعه دارد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با قدردانی از نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، بسیج و تمامی مردم ولایت‌مدار افزود: امید این نیروها بتوانند همیشه مرزداران توانمند و مقتدر ایران اسلامی باشند.

وی با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و امام سجاد(ع) تاکید کرد: امید است مسئولان بتوانند در مسیر حفظ و تقویت ارزش‌ها و آرمان‌های مکتب حسینی و عاشورا برای توسعه و پیشرفت نظام اسلامی ایران تلاش کنند.

در این مراسم نیروهای مسلح مستقر در مراسم همراه با تجهیزات نظامی و دفاعی از مقابل تمثال امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدا و فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر رژه رفتند.