پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1622695 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2615074
کد خبر : 219290 تاریخ ثبت : 1397/6/30 15:50 نظرات تایید شده : 0

۶۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در جم برگزار می‌شود

خلیج فارس: فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شهرستان جم گفت: در هفته دفاع مقدس ۶۰ برنامه در جم برگزار می‌شود که نخستین برنامه آن رژه نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجی در ۳۱ شهریور است.

بوشهر| 60 برنامه در هفته دفاع مقدس در جم برگزار می‌شود

به گزارش«خلیج فارس»؛ سرهنگ احمد اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم،با تبریک هفته دفاع مقدس و با تاکید بر ترویج فرهنگ حماسه و ایثار رزمندگان اظهار داشت: جنگ تحمیلی، دفاع از ارزش‌های اسلامی بود که توانستیم با اقتدار در برابر تمام جهان ایستادگی و مقاومت کنیم.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس بهترین دوران عزت ملت است افزود: رزمندگان دوران دفاع مقدس که بیشتر آنها جوان بودند جانانه در برابر دشمنان ایستادند تا اسلام و انقلاب پایدار و استوار بماند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شهرستان جم خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش کنونی جامعه حاصل جانفشانی و ایثار رزمندگان اسلام است و هر جنگی در دنیا رخ دهد به اندازه جنگ 8 ساله نیست، زیرا که حماسه آفرینی‌های رزمندگان با دست خالی در برابر تمام دنیا جاودانه و افتخارآفرین است.

سرهنگ اسدی با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان دوران دفاع مقدس افزود: امروز کوچکترین کاری که برای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می توان انجام داد، زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان است که این مهم در قالب برنامه‌های گوناگون درهفته دفاع مقدس برای انتقال به نسل جوان تبیین شده است.

وی بیان کرد:این ایام یادآور دلاورمردی رزمندگانی است که با ایثار و فداکاری و نثار جان خود از جمهوری اسلامی و ارزشهای این نظام مقدس دفاع کردند. 

فرمانده سپاه شهرستان جم تاکید کرد: هشت سال دفاع مقدس افتخار، عزت، استقلال، روحیه سلحشوری و شهادت طلبی را برای کشور به ارمغان آورد.

اسدی با بیان اینکه برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس فرصتی برای نشان دادن آمادگی و قدرت نیروهای مسلح است خاطر نشان کرد: در این هفته  60 برنامه در جم برگزار می‌شود که نخستین برنامه آن رژه نیروهای مسلح در 31 شهریور با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجی است.کلمات کلیدی خبر : هفته دفاع مقدس جم