پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1320369 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2313822
کد خبر : 218378 تاریخ ثبت : 1397/6/24 00:19 نظرات تایید شده : 0

صعود شیرین پارس جم در جام حذفی

خلیج فارس: تیم فوتبال پارس جنوبی موفق شد در ضربات پنالتی پیکان را شکست دهد تا شاگردان تارتار راهی مرحله بعدی جام حذفی شوند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مجید جلالی و مهدی تارتار در حالی پا به این مسابقه گذاشتند که هر دوتیم چند یار اصلی شان را در اختیار نداشتند. پیکان آرمان قاسمی و مهدی شیری و پارس جنوبی حسین پورامینی، فرشاد محمدی فر و احمد گوهری را در اختیار نداشت و همین موضوع از کیفیت بازی کاسته بود اما سبک بازی دو تیم که بیشتر چشم به حوادث برای گل زدن و‌ عدم دریافت گل بود باعث شد در نیمه اول موقعیت های زیاد گل و بازی جذابی در حد دو تیم لیگ برتری را شاهد نباشیم.

https://ptfbu.com/Lianidea-files/news/eeeeeeeeeeeeeeeee.jpg

در نیمه دوم دو تیم موقعیت هایی داشتند که در نهایت تبدیل به گل نشد. موقعیت های محمد نوری برای پارس جنوبی و مهدی شیری برای پیکان از جمله لحظات حساس این مسابقه بود که تبدیل به گل نشد تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود.

در وقت های اضافه نیز شاگردان جلالی و تارتار موفق به فتح دروازه حریف نشدند. پارس جنوبی هر چه از زمان بازی گذشت بهتر شد و‌ در وقت های اضافه می توانست پیکان را در تهران شکست دهد. با اینحال مجید جلالی که به دنبال برد بود با تعویض های تهاجمی سعی داشت قبل از ضربات پنالتی بازی خانگی را ببرد اما پارسی ها هرچه گذشت خطرناکتر ظاهر شدند. پیکان نیمه اول بهتر بود در نیمه دوم بازی به تعادل کشیده شد و در وقت های اضافه پارس نمایش بهتری داشت. تارتار با بازیکنان جوانی که به میدان فرستاد بازی را گرفت و چند موقعیت خطرناک داشت آن هم در روزی که ستاره های سرشناس پیکان عملکرد خیره کننده ای نداشتند. در روزی که آل کثیر، مومنی و ثاقبی درخشان نبودند جلالی جوانانی مثل خدابنده لو و امامعلی را به میدان فرستاد. دو تیم بازیکنان و مهره های مهمی را در اختیار نداشتند هرچند جلالی در نیمه دوم مهدی شیری را به میدان فرستاد.

در آن سو اما تعویض های تارتار تزریق انرژی بود و تعویضی های این تیم نیز مثل میرجوان و سیف اللهی خط دفاع پیکان را آزار دادند.

در نهایت اما این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه نیز گلزنی نداشت و هر دو تیم به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند تا برنده مسابقه را ضربات پنالتی مشخص کند.

ضربات پنالتی این دیدار نیز مانند مسابقه در ۵ ضربه ابتدایی نتوانست تکلیف برنده را مشخص کند تا در روزی که بازی با نتیجه ۶ بر ۵ در ضربات پنالتی به سود پارس جنوبی به پایان رسید، ستاری و میرجوان ضربات پنالتی پارس جنوبی را از دست دهند و در سمت دیگر نیز رحمان احمدی سه پنالتی از رزاق پور، مشکل پور و شیری گرفت تا به این ترتیب پیکان از دور مسابقات حذف شود.

به این ترتیب پارس جنوبی توانست با استفاده از واکنش های خوب احمدی که فصل گذشته در پیکان حضور داشت، در ادامه نتایج خوب خود در لیگ برتر، در این دیدار نیز برنده زمین مسابقه را ترک کرد تا مسیر سخت خود در جام حذفی را با یک برد آغاز کند.

در این زمینه
تصاویر/ برد پارس جم مقابل پیکان تهرانکلمات کلیدی خبر : پارس جنوبی جم پیکان تهران