پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43765523 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21012815
کد خبر : 218329 تاریخ ثبت : 1397/6/23 16:05 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه دلوار: دولت عزمی جدی برای رفع مشکلات مردم داشته باشد

خلیج فارس:  امام جمعه دلوار گفت: به عنوان امام جمعه از رئیس جمهور و دولت التماس می‌کنم که پیگیر مشکلات مردم باشند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های امروز نماز جمعه دلوار گفت: بحث و بررسی چرایی بوجود آمدن حادثه کربلا از اهمیت بالائی برخوردار است چون که تاریخ تکرار پذیر است و امکان تکرار حادثه شبیه عاشورا در هر زمان و مکانی وجود دارد؛ و اگر مشابه آن تکرار شد و ما هم از تاریخ کربلا عبرت و درس لازم نگرفته باشیم ممکن است ناخواسته و نادانسته بجای قرار گرفتن در جبهه حق در جبهه باطل قرار بگیریم.

دولت عزمی جدی برای رفع مشکلات مردم داشته باشد

وی افزود: اولین اقدامی که توانستند با آن اقدام مردم را در جهل و گمراهی نگه دارند و امام حسین (ع) را به کربلا بکشانند و او را غریبانه و مظلومانه رشادت برسانند مسئله ولایت ستیزی بود.

امام جمعه دلوار ادامه داد: اموی‌ها با ولایت ستیزی توانستند به سادگی سر امام حسین (علیه السلام) را در کوفه کوفه ای که حداقل چند سال پایتخت و محل حکومت اسلام بوده است و کاملا حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را می شناختند بالای نیزه کنند و برخی هم تماشا کردند و یا سکوت کردند.

وی با تسلیت ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: توجه هیئت های عزاداری به عزاداری باشکوه خیابانی لازم است و از هیئت های عزاداری در شهر و روستاها می خواهم نسبت له برگزاری عزاداری های باشکله خیابانی برنامه ریزی کنند.

زاهددوست با اشاره به سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور به دلوار برای بازدید از موزه سردار شهید رئیسعلی دلواری خاطرنشان کرد: اینکه بازدید از موزه شهید رئیسعلی دلواری برای ادای احترام به نام این شهید والامقام در برنامه سفر های مقامات کشوری گذاشته شود اقدامی بجا و قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: اما در این سفر و در جریان بازدید معاونت پارلمانی رئیس جمهور برخی از مسائل و مشکلات مردم بعنوان مطالبه مطرح شد که امیدوارم مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.

امام جمعه دلوار افزود: آنچه مطرح شد چیزی جز مشکلات و مطالبات به حق مردم نبوده بعنوان مثال مشکل کمبود آب در روستاهای بخش و بحرانی که در معیشت ملوانان بخاطر سوء مدیریت و افزایش قیمت سوخت بوجود آمده اینها از مشکلات مهم وحیاتی مردم در بخش ماست که بنده بعنوان امام جمعه از رئیس جمهور ، دولت و استاندار بوشهر و نماینده مردم در مجلس التماس می کنم که پیگیر این مشکلات مردم باشند و آن را به نتیجه برسانند.

وی گفت: موضوع بعدی هم پروژه ای است که ۷ سال قبل بعنوان اسکله در کنار تپه رشادت شروع شده اما علیرغم قول قطعی مسئولین امر هنوز به نتیجه ای نرسیده است. این پروژه هم برای ملوانان و صیادان ما یک پروژه مهم و حیاتی است چرا مردم را ۷ سال در انتظار گذشته اید؟

وی ضمن تشکر از اهتمام لازم جهت آغاز پروژه لایروبی اسکله در محمد عامری از استاندار بوشهر و نماینده مردم در مجلس میخواهم این پروژه مهم هم برای مردم دلوار تعیین تکلیف کنند.

 امام جمعه دلوار با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقرهای حزب دموکرات کردستان گفت: این اقدام دقیق و بجا پیام معنادار نظام اسلامی را  به دشمنان و استکبار جهانی مخابره کرد و اقتدار و صلابت و قدرت دفاعی  نظامی جمهوری اسلامی را به رخ آنان کشید.

وی ادامه داد: دشمنان ما بدانند که با یک کشور ابر قدرت مانند جمهوری اسلامی طرف هستند و هرگز نخواهند توانست اهداف پلید خودر را به ملت بزرگ ایران تحمیل کنند.

زاهددوست خاطرنشان کرد: امروز توان دفاعی و موشکی ما که حاصل توانمندی دانشمندان بومی است مظهر قدرت نظام اسلامی و ملت ایران است لذا ملت ایران به پشتوانه قدرت دفاعی خود و توانمندی جوانان مومن و انقلابی خواهند توانست مقابل استکبار جهانیبا اقتدار ایستادگی کنند.

وی با اشاره به آتش زدن کنسولگری ایران در بصره افزود: این اقدام با شیطنت کشورهای انگلیس و آمریکا و با هدف تحت شعاع قرار دادن اجلاس بسیار مهم سران کشورهای ایران، روسیه و ترکیه و در راستای تحریک احساسات و ایجاد بدبینی بین دو ملت ایران و عراق و همچنین نا امن کردن مرز جهت تحت تاثیر قرار دادن اجتماع اربعین صورت گرفت.

امام جمعه دلوارگفت: آمریکا و انگلیس با هراسی که از اجتماع هم افزایی و اتحاد دو ملت ایران و عراق خصوصا در جریان اربعین دارند خودشان جریانی را طراحی و برنامه ریزی می کنند بعد هم با انتشار گسترده کلیپ‌های آشوبگران خصوصا هنگام آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی ایران به دنبال تحریک احساسات دو ملت و ایجاد تفرقه و اختلاف هستند اما به فضل الهی و عنایت سیدالشهداء در این جریان هم دشمنان ناکام خواهند ماند.کلمات کلیدی خبر : علی زاهد دوست دلوار