پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 453999 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26324996
کد خبر : 218184 تاریخ ثبت : 1397/6/22 13:07 نظرات تایید شده : 0

هشدار آمریکا به روسیه درباره حمله به ادلب

خلیج فارس: در آستانه آغاز عملیات پاکسازی آخرین پناهگاه گروه های تروریستی در سوریه، پنتاگون اعلام کرد مسئولیت فاجعه انسانی در سوریه در صورت حمله ارتش سوریه به شهر ادلب در شمال این کشور تحت حمایت روسیه، با مسکو خواهد بود.

به گزارش؛ پنتاگون اعلام کرد مسئولیت فاجعه انسانی در سوریه در صورت حمله ارتش سوریه به شهر ادلب در شمال این کشور تحت حمایت روسیه، با مسکو خواهد بود.

اریک پاهون یکی از سخنگویان پنتاگون گفت: «آمریکا و متحدانش نگران پیامد‌های مرگبار حمله نیرو‌های ارتش سوریه تحت حمایت روسیه به ادلب آخرین پایگاه گروه‌های تروریستی هستند.»

وی در ادامه گفت: «دولت سوریه هفته‌ها است که نیرو‌های نظامی خود را در نزدیکی شهر ادلب مستقر کرده و در این مدت سوریه و روسیه حملات هوایی متعددی به ادلب داشته اند.»

وی با اشاره به حضور چندین کشتی جنگی روسی در دریای مدیترانه در نزدیکی سوریه، اظهار داشت این کشتی ها باید با در نظر گرفتن تمام شرایط امنیتی فعالیت کنند.

با نزدیک شدن ارتش سوریه به پیروزی نهایی و پاکسازی ادلب به عنوان آخرین پناهگاه گروه‌های تروریستی در سوریه، کشور‌های غربی برای تحت فشار قرار دادن دولت سوریه سناریو‌های جدیدی را مطرح می‌کنند.کلمات کلیدی خبر : روسیه ادلب