پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43245245 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20493747
کد خبر : 218098 تاریخ ثبت : 1397/6/22 08:46 نظرات تایید شده : 0

شوهر جنایتکار را شناسایی کنید+عکس

خلیج فارس: پلیس آگاهی پایتخت با انتشار تصویر یک جنایتکار فراری از شهروندان خواست که وی را شناسایی کنند.

به گزارش «ایران»، روز ۱۶بهمن سال۹۵ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره قتل در خیابان مرزداران خیابان ابراهیمی به کلانتری ۱۳۹ مرزداران اعلام و با حضور مأموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد زنی 30 ساله به‌نام «آمنه» با ضربات متعدد جسم تیز به قتل رسیده است.

شوهر جنایتکار را شناسایی کنید

انتشار تصویر به دستور قضایی

پدر مقتول که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، پس از حضور کارآگاهان در صحنه جنایت به آنها گفت: طبق روال هر روز برای بردن دخترم به محل کارش، به‌دنبال او رفتم اما از خانه بیرون نیامد، چندین بار زنگ خانه را زدم اما پاسخگو نبود، با گوشی تلفن همراهش تماس گرفتم اما باز هم جوابی نداد و بعد از آن ناامید شدم و با همسرش تماس گرفتم اما او نیز جوابی نداد.

بلافاصله به مدرسه نوه‌ام هلیا رفته و کلید خانه را از او گرفتم. از نوه‌ام پرسیدم از پدرش خبری دارد یا خیر؟ که گفت پدرش مانند همیشه او را به مدرسه رسانده است. سپس به سرعت خودم را به خانه دخترم رسانده و پس از ورود، دخترم را درحالی‌که یک قبضه چاقوی آشپزخانه در سینه‌اش فرورفته بود در اتاق خواب پیدا کردم.

هلیا دختر مقتول نیز درباره آخرین باری که مادرش را دیده بود به کارآگاهان گفت: صبح از خواب بیدار شدم، پدرم برایم صبحانه درست کرد و گفت برو پایین من می‌آیم اما بعد از مدتی یادم افتاد که توپ تنیسم را برنداشتم که دوباره به خانه برگشتم، در آن زمان مادرم در پذیرایی نشسته بود و داشت گوشی تلفن همراهش را چک می‌کرد، با مادرم به‌دنبال توپ تنیس گشتیم اما آن را پیدا نکردیم و من بعد از چند دقیقه دوباره از خانه بیرون رفتم و پدرم هم چند دقیقه بعد آمد.

هلیا در ادامه به کارآگاهان گفت: در مسیر مدرسه، پدرم بارها از من خواست که مراقب خودم باشم و چندین بار این جمله را تکرار کرد به طوری‌ که پیش از این هیچگاه این‌طور با من حرف نزده بود. پدر و مادرم روز جمعه با هم دعوا کرده بودند و من صدای مشاجره آنها را از داخل اتاق می‌شنیدم.

کارآگاهان در ادامه و با تحقیق از همسایگان و اهالی مجتمع مسکونی متوجه شدند که نزاع و درگیری مقتول با همسرش به‌ نام ابوالفضل ۳۳ ساله همیشگی بوده و حتی در چندین مورد نیز به خاطر شدت درگیری‌هایشان از سوی همسایگان مورد اعتراض قرار گرفته‌اند. بنا بر اظهارات صریح همسایگان همسر مقتول چندین بار در اظهاراتش عنوان کرده بود که سرانجام یک روز زنش را به قتل می‌رساند.

با توجه به شواهد و دلایل به‌دست آمده مبنی بر ارتکاب جنایت توسط همسر مقتول، کارآگاهان به قصد انجام تحقیقات به محل کار ابوالفضل در شهرستان شهریار اعزام شدند، ابوالفضل مالک یک کارگاه بتن‌ریزی در شهریار است اما بنا بر اظهارات کارگران کارگاه، او از روز جنایت به کارگاه خود نرفته بود.

در ادامه، تحقیقات از خانواده ابوالفضل دردستورکار کارآگاهان قرار گرفت اما آنها نیز در اظهاراتی مشابه مدعی شدند که از ابوالفضل هیچ اطلاعی ندارند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبـر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور شناسایی و دستگیری همسر مقتول به‌عنوان تنها مظنون و متهم پرونده، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران برای انتشار تصویر بدون پوشش ابوالفضل انجام شده است.

وی از شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر این فرد به‌عنوان قاتل متواری شده و اطلاعاتی در خصوص نشانی و محل مخفیگاه یا محل‌های تردد وی دارند خواست تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۶ در اختیار کارآگاهان اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.کلمات کلیدی خبر : شوهر جنایتکار قتل