پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4167912 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9307170
کد خبر : 218034 تاریخ ثبت : 1397/6/21 13:07 نظرات تایید شده : 0

کامیون KX به زودی جایگزین محصولات ولوو در طرح نوسازی خواهد شد

کامیون KX به زودی جایگزین محصولات ولوو در طرح نوسازی خواهد شدخلیج فارس: مدیرعامل شرکت سایپادیزل گفت: تمامی مراحل قانونی و اقدامات لازم به منظور ورود کامیون KX در طرح نوسازی ناوگان به عمل آمده و این محصول با کیفیت، به زودی جایگزین محصولات ولوو پیش فروش شده در این طرح خواهد شد.

 


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از سایپانیوز؛ محمدهادی نوری با اعلام خبر فوق افزود: کامیون KX از مشخصات فنی متمایز و مطابق با آخرین فناوری روز دنیا برخوردار است و طبق بازخورد‌های اخذ شده از مشتریانی که این خودرو را در اختیار دارند، از میزان رضایتمندی بالایی نزد خریداران برخوردار است.

وی تصریح کرد: با عنایت به شرایط کنونی حاکم بر صنعت کشور و عدم امکان عرضه محصولات اروپایی در طرح نوسازی ناوگان، محصول KX تولیدی شرکت سایپادیزل مورد تأیید وزارت صنعت، معدن وتجارت، سازمان استاندارد، سازمان راهداری، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و سایر نهاد‌های ذیربط قرار گرفت تا به زودی جایگزین کامیون‌های پیش فروش شده ولوو در طرح نوسازی ناوگان شود. همچنین، با توجه به اینکه این محصول تمام استاندارد‌های اروپایی را پاس کرده، تردد آن در جاده‌های اروپایی امکان پذیر بوده و خریداران می‌توانند بدون دغدغه در جاده‌های برون مرزی و ترانزیتی نیز فعالیت داشته باشند.
 
کامیون KX به زودی جایگزین محصولات ولوو در طرح نوسازی خواهد شد

مدیرعامل شرکت سایپادیزل اضافه کرد: در حال حاضر، حدود ۳۰ درصد از قطعات کامیون KX داخلی سازی شده و بر اساس منویات مقام معظم رهبری در سال «حمایت از کالای ایرانی»، عمق ساخت داخل این محصول به ۴۰ درصد افزایش خواهد یافت تا ضمن ایجاد اشتغال مولد، تقویت قطعه سازان داخلی و کاهش واردات، از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری شود.

نوری یادآور شد: بیش از یک دهه از تولید محصولات دانگ فنگ در ایران می‌گذرد و پیش از این، کامیون‌های البرز و کاوه از این برند معتبر آسیایی توسط سایپادیزل تولید و روانه بازار شده بود که بر اساس بازخورد‌های دریافتی از مشتریان و میزان استقبال ایشان، تولید این دست از محصولات، همواره با افزایش کمی و کیفی همراه بوده است.
 
کامیون KX به زودی جایگزین محصولات ولوو در طرح نوسازی خواهد شد

-->