پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17338245 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37203586
کد خبر : 217406 تاریخ ثبت : 1397/6/18 08:23 نظرات تایید شده : 2

تجلیل از یک شرکت هم استانی با حضور دبیرکل سازمان جهانی دریانوردی +عکس

خلیج فارس: در مراسم روز جهاني دريانوردي که با حضور دبیرکل سازمان جهانی دریانوردی IMO ، وزير راه شهر سازي و رييس سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد، از یک شرکت کشتیرانی استان تقدیر شد.

خلیج فارس: در مراسم روز جهاني دريانوردي که با حضور دبیرکل سازمان جهانی دریانوردی IMO ، وزير راه شهر سازي و رييس سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد، از یک شرکت کشتیرانی استان تقدیر شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در این مراسم شركت كشتيراني پاسارگاد بندر گناوه به مديرعاملی عليرضا عبدالهي فرد بعنوان شرکت كشتيراني برتر سال ٩٧ مورد تقدير و تجليل قرار گرفت.

افزایش تعداد نیروی کار و اشتغال زایی و همچنین رشد صعودی حجم عملیات شرکت از شاخص های این تقدیر توسط سازمان بنادر و دریانوردی اعلام شده است.

ایران از نظر ظرفیت ناوگان کشتیرانی در شمار ۲۰ کشور اول جهان است

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ایم مراسم گفت: ایران با دارا بودن سواحل طولانی،‌ بنادر تجاری متعدد و ناوگانی از نظر ظرفیت جزء ۲۰ کشور اول جهان محسوب می شود.

محمد راستاد با تاکید بر اینکه کشتی های ایرانی از نظر مطابقت با استانداردها حداقل نواقص را داشته است و در تفاهم نامه های منطقه ای کنترل و بازرسی ایمنی کشتی ها در لیست سفید قرار دارند عنوان کرد: دریانوردان ما از جمله دریانوردان متبحر و خبره جهان محسوب می شوند که طی سال های طولانی فعالیت در صنعت کشتیرانی مدرن حداقل سوانح مرتبط با ایمنی و زیست محیطی به ثبت رسانده است.

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما فراهم کردن زمینه رشد فزاینده کشور در عرصه حمل و نقل جهان می باشد، افزود: به طور قطع با ظرفیت های موجود و فراهم کردن ظرفیت های زمینه های لازم می توان انتظار داشت که ایران بتواند بیش از پیش سهم قابل توجهی در از بازار حمل و نقل دریایی جهان را به خود اختصا ص دهد. آنچه که تاکنون به دست آوردیم مرهون زحمات و تلاش های خالصانه جامعه دریایی کشور بوده و با امید به فردای بهتر در توسعه دریایی هم متکی به همین عزیزان هستیم.