پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4885350 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10022267
کد خبر : 217064 تاریخ ثبت : 1397/6/16 15:16 نظرات تایید شده : 0

وزیر صنعت: خودروهای ناقص در پارکینگ به منزله احتکار نیست!

خلیج فارس: وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از شرکت ایران خودرو تبریز گفت: تمامی خودرو‌هایی که در پارکینگ این شرکت وجود دارد به فروش رسیده است و خودرو‌های پیش فروش شده باید در اسرع وقت، رفع نقص شده و به مالکین تحویل داده شود.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی ایران خودرو تبریز؛ دکتر محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از این مجموعه، عملکرد ایران خودرو تبریز را بسیار خوب و مثبت ارزیابی کرد و گفت:: مطرح کردن بحث ظن به احتکار خودرو در این شرکت غیر کارشناسی و غیر حرفه‌ای است. در بحث خودرو‌های پرتیراژ هیچ مشکل خاصی وجود نداشته است و وقفه در تحویل خودرو‌ها بیشتر به دلیل عدم تامین قطعات مربوط به موارد ایمنی و الکترونیکی خودرو‌ها بود که عمدتا وارداتی هستند. به زودی این قطعات تامین و تحویل و عرضه خودرو‌ها آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: امیدواریم با تسریع در روند قضایی و تامین قطعات مورد نیاز به زودی روزانه ۵۰۰ خودرو تولیدی این شرکت تحویل مشتریان عزیز شود.

شریعتمداری گفت: ایران خودرو تبریز از جمله مراکز خودروساز مطرح در سطح کشور و استان آذربایجان شرقی است و از پتانسیل و ظرفیت‌های بسیار خوبی برای تولید خودرو‌های روز داخلی برخوردار است.

وی افزود: صنایع بزرگی همچون این مجموعه که زمینه تولید، اشتغال و کارآفرینی را فراهم ساخته و باعث رونق اقتصادی می‌شوند باید مورد حمایت مسئولان قرار گیرد.

وزیر صنعت با اشاره به اینکه زیرساخت‌های لازم جهت ایجاد سالن رنگ و بدنه در این شرکت وجود دارد ابراز امیدواری کرد: انشاالله با راه اندازی خط رنگ و بدنه شاهد شکوفایی صنعت خودرو شمال غرب کشور خواهیم بود.

شریعتمداری تصریح کرد: با توجه به روند کاهش قیمت خودرو در بازار، با عرضه این خودرو‌ها، شاهد تثبیت قیمت‌ها در بازار خواهیم بود.

وی در پایان با اشاره به اینکه تولید بالغ بر یک میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو در کشورکه بخش اعظم آن در ایران خودرو تولید می‌شود گفت:: وجود تعداد معدودی خودرو ناقص در پارکینگ خودروساز‌ها به منزله احتکار نیست و نباید صنایع که زمینه ساز تولید و اشتغال و کارآفرینی هستند را مورد بی مهری قرار داد
-->