پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32622246 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51914909
کد خبر : 216431 تاریخ ثبت : 1397/6/13 08:48 نظرات تایید شده : 1

حبس راننده پژو پارس پس از ورود گاردریل به اتاقک خودرو +تصاویر

خلیج فارس: گاردریلهای بزرگراه شهید فهمیده وارد اتاقک پژو پارس شد و راننده در این حادثه به طرز معجزه‌آسایی جان سالم به در برد.

به گزارش مشرق؛ ساعت ۲۲:۴۳ شب گذشته در پی تماس تعدادی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر تصادف یک دستگاه خودروی پژو پارس با گاردریلهای کنار بزرگراه شهید فهمیده، به سمت غرب بعد از آزادگان، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۷۶ را به محل حادثه اعزام کرد.

مجید سالاروند؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی پژو پارس، هنگام حرکت با سرعت زیاد با گاردریلهای بزرگراه برخورد کرده و راننده آن داخل خودرو گرفتار شده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق خودرو و ایمن‌سازی محل حادثه، راننده (مردی بیست ساله) را از خودرو خارج کرده و وی را برای انتقال به مرکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ در این حادثه به علت شدت برخورد، حدود ۶ متر از گاردریل از داخل خودرو عبور کرده و راننده به طور معجزه‌آسایی فقط به مقدار جزئی از ناحیه کمر و پا دچار مصدومیت شده بود.کلمات کلیدی خبر : گاردریل اتاقک خودرو