پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34658603 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41430043
کد خبر : 212041 تاریخ ثبت : 1397/5/18 09:30 نظرات تایید شده : 0

سرمربی استقلال: بیماری دستیارم شایعه است

خلیج فارس: «وینفرد شفر» سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، اخبار منتشره درباره بیماری دستیارش «جیری ساناک» را شایعه و کاملا اشتباه عنوان کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ شفر بعدازظهر دیروز (چهارشنبه) در حاشیه تمرین آبی پوشان در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: امروز در برخی رسانه‌ها شایعه‌هایی در مورد ساناک و بیماری اش مطرح شده که کاملا اشتباه است.

شفر افزود: برای انتشار خبر درباره فردی، ابتدا با وی تماس بگیرید و اطمینان صددرصد از درستی خبر پیدا کنید.

وی همچنین دیدار با تراکتورسازی در هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی را دیداری سخت توصیف کرد و اظهار داشت: استقلال تیم خوبی است و تراکتورسازی نیز بازیکنان جدید فراوانی را به خدمت گرفته است.

سرمربی آبی پوشان با بیان اینکه نمی‌تواند ترکیب احتمالی تراکتورسازی در دیدار با این تیم را پیش بینی کند، تصریح کرد: مساله ما این است که نتوانستیم با تیم کامل خود چندین دیدار دوستانه برگزار کنیم تا آن‌ها به هماهنگی لازم برسند.

وی که از خبرنگاران به دلیل روز خبرنگار خواست تا به وسط زمین و جمع بازیکنان بروند، اظهار داشت: این اولین بار است که می‌شنوم روز خبرنگار و روز رسانه‌ها در ایران گرامی داشته می‌شود.

سرمربی استقلال با قدردانی از زحمات خبرنگاران برای انتشار اخبار درست گفت: روزنامه نگار خوب کسی است که اخبار را خوب آنالیز کند، نه اینکه به شایعه‌ها و زمینه‌ها توجه کند.

سرمربی استقلال همچنین برای خبرنگاران به ویژه خبرنگاران ورزشی آرزوی موفقیت کرد و از بازیکنان استقلال خواست تا خبرنگاران را تشویق کنند.

در ادامه، «سیدمهدی رحمتی» دروازه بان و کاپیتان آبی پوشان و «پژمان منتظری» به نمایندگی از بازیکنان استقلال روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفتند.