پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2959122 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31770544
کد خبر : 212012 تاریخ ثبت : 1397/5/18 08:45 نظرات تایید شده : 0
واکنش فروشنده‌ها به مکث خریداران مسکن

جدیدترین قیمت آپارتمان در تهران

خلیج فارس: بازار مسکن طی دو روز گذشته شاهد افزایش نسبی فایل‌های قیمت مناسب متناسب با قیمت آخرین معاملات هفته‌های گذشته بود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ در حالی که طی چند ماه اخیر، انتظار افزایش قیمت فروشنده‌ها به شکل مستمر و دامنه‌دار وضعیت بازار مسکن را نابسامان کرده بود، به نظر می‌رسد با شکل‌گیری روند کاهشی قیمت ارز و سکه و تخلیه حباب از این بازارها، مختصات بازار مسکن نیز دستخوش تغییراتی شده است.

روز سه‌شنبه هفته جاری و بلافاصله پس از رونمایی از بسته سیاست‌های ارزی جدید بانک مسکن، خریداران بازار مسکن به کاهش قیمت ملک در روزهای پیش‌رو امیدوار شدند و همین موضوع موجب مکث آنها در فاز جست‌وجو شد، طوری که به اذعان مشاوران املاک، سه‌شنبه یکی از خلوت‌ترین روزهای بازار مسکن تابستان امسال به لحاظ مراجعه به بنگاه‌ها بود.

اما یک روز پس از مکث خریداران، فروشنده‌های بازار مسکن نیز به این موضوع واکنش نشان دادند. مراجعه به آگهی روزنامه‌ها و موتورهای جست‌وجوی ملکی معتبر نشان می‌دهد تنها در روز چهارشنبه، تعداد فایل‌های قیمت مناسب که با آخرین قیمت معاملات تیر ماه تناسب دارند، افزایش چشمگیری داشته است.

در ماه‌های اخیر که بازار با تلاطم قیمت روبه‌رو بود، همواره فایل‌های قرمزپوش و گران‌تر از حد انتظار بازار مسکن بیشتر از سایر فایل‌ها بود اما در روز گذشته این معادله برعکس شد و به یکباره تعداد فایل‌های قیمت‌مناسب افزایش یافت.

جدیدترین قیمت آپارتمان در تهرانکلمات کلیدی خبر : آپارتمان