پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34675751 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41447164
کد خبر : 211711 تاریخ ثبت : 1397/5/16 17:49 نظرات تایید شده : 6
در آستانه روز خبرنگار؛

مدیرمسئول روزنامه بامداد جنوب آزاد شد

خلیج فارس: وکیل این فعال مطبوعاتی گفته: درخواست اعاده دادرسی توسط دیوان عالی پذیرفته و برای رسیدگی مجدد به دادگاه تجدید نظر ارجاع شده بود، اما امروز حکم جلب و انتقال به دادسرای برازجان برای وی صادر شده بود.

خلیج فارس: وکیل مدافع کریم جعفری مدیرمسئول روزنامه بامداد جنوب گفت: با پیگیری های انجام شده اجرای حکم محکومیت قضایی موکلم به تعویق افتاد و نامبرده که صبح امروز جلب و بازداشت شده بود، آزاد شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ وی درگفت وگو با ایرنا افزود: در پی شکایت سال گذشته یکی از اعضای شورای اسلامی شهر برازجان مبنی بر نشر اکاذیب در فضای مجازی از جعفری، به موجب حکم شعبه چهار دادگاه تجدید نظر بوشهر وی به 2 سال حبس محکوم شد.

وی اظهار داشت: در این ارتباط درخواست اعاده دادرسی به دیوان عالی کشور توسط وکلای متهم تقدیم و رای یادشده برای رسیدگی مجدد به شعبه هشتم دادگاه تجدید نظر (شبعه هم عرض) برای رسیدگی ارجاع شد که این شعبه اقدام به صدور قرار تعویق اجرای حکم کرده بود.

وکیل مدافع جعفری ادامه داد: با وجود اینکه قرار تعویق اجرای حکم صادر و به اطلاع دادیار اجرای احکام برازجان رسانده شد، ولی به اعطای نیابت جلب موکلم به شعبه سوم اجرای احکام دادسرای بوشهر اقدام شده که براساس این حکم وی صبح امروز توسط ضابطان قضایی شهر بوشهر جلب و به دادسرای شهر برازجان انتقال یافت.

وی ادامه داد: دادسرای برازجان پس از توجه به قرار تعویق، اجرای حکم جلب مدیرمسئول روزنامه بامداد جنوب را لغو کرد.

روزنامه بامداد جنوب که از سال 93 فعالیت خود را در استان بوشهر آغاز کرده، تاکنون 1003شماره منتشر نموده است.