پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34656181 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41427620
کد خبر : 211468 تاریخ ثبت : 1397/5/15 10:09 نظرات تایید شده : 2
عبدالرسول حیدری

سرمربی ایرانجوان بوشهر نیازمند حمایت

عبدالرحيم خرمزي پيشكسوت و سرمربي موفق و با انضباط پيشين ايران جوان بعد از صعود موفقیت آمیز تیم به مرحله پلي اف ديگر از اين تيم رفت و به دلائل مختلف از جمله مخالفت شديد با دلال فوتبال بوشهر كه تصميم گيرنده اصلي اين تيم شده بود حاضر نشد با آنها همكاري  داشته باشد.

با توجه به اينكه هواداران و پيشكسوتان دوست داشتند كه خرمزي با تيم باشد، ولي بدليل ضعف آشكار مديريت باشگاه، دلال فوتبال اين اجازه را نداد.

در مدت نزديك به 12 سال اتفاقات تلخ و ناگوار فراواني براي اين تيم قديمي رخ داد، طوری که 2220 متر مربع از زمين ورزشگاه از دست رفت، متاسفانه اجازه ندادند زمين ورزشگاه بعد از زيرسازي چمن مصنوعی كه بزرگترين سرمايه باشگاه و امروز بهترين راه براي در آمدزايي تيم بود بهسازی شود، بدهي به بانك ملت  بابت وام ۲۰۰ و ۳۰۰ میلیون تومانی كه الان با توجه به جرایم مربوطه، نزديك به يك ميليارد تومان شده است و بدهي به افراد و بالاتر از همه اينها بدنامي و بي اعتباري كه دلال فوتبال بوشهر براي اين تيم در استان و ايران به ويژه در فدراسيون فوتبال  ساخته بود است.

عاقبت در سال گذشته قرعه مدیریت ایرانجوان بنام علي وزيري رقم خورد تا با مديريت ايشان و اشتباه محض وی در انتخاب مردان میدانی و دیوانی، این تيم به ليگ دو فوتبال كشور سقوط كند. اتفاق تلخی که باید در سال های قبل صورت می گرفت، اما چيزي كه ايران جوان را در اين سال ها بسيار زجر داد و در نزد هواداران و مسولين استان بي اعتبار كرد عملكرد ضعيف مديريت و سكوت آشكار مسول هيات فوتبال در مقابل دلال فوتبال بوشهر بود که باعث گرديد اين تيم تبديل به محلي براي تاخت تاز دلال فوتبال بوشهر و باجگيري و رشوه از بازيكنان شود.

حتي زماني كه آقاي فرهمند مدیرعامل اسبق ایران جوان شجاعانه در برابر دلالي و فساد ايستاد و توانست باشگاه را به آرامش برساند، ایشان از سوی برخی حضرات تحمل نشد و در مقابلش جبهه گرفتند و نهايتا عذر شان را خواستند تا با عزت و افتخار باشگاه را ترک نماید.

مديريت آن روز باشگاه با دلال فوتبال بوشهر همراه و همصدا شدند تا ايران جوان روزهاي سخت خود را تا سقوط ادامه دهد و اين چنين هم شد.

امروز خرمزي در قامت سرمربی ایرانجوان بوشهر عزم خود را جزم نموده است و بنا به در خواست هواداران، پيشكسوتان و مديريت باشگاه به خانه خود برگشته تا اين تيم را از شر دلالي و فساد و ناپاكي رها نمايد، اين مهم ميسر نمي گردد مگر اينكه صداوسیمای استان و رسانه های محلي دیگر براي سلامت جامعه فوتبال استان و آبروي ورزش، از حرکت وی در دور کردنم دلال ها حمايت كنند.

وزيري مدير باشگاه که از آغاز تاکنون در  تمرینات حاضر نشده است و هم چنین هيات مديره كه بعضي از آنها ايران جوان را جدي نگرفتند و هواداران كه سرمايه اصلي اين تيم مي باشند و براي بقاي اين تيم همه گونه فداكاري نموده اند، باید با حضور مستمر خود در تمرينات و جلسات حضور داشته باشند و از خرمزي پشتيباني نمايند.

بعضي ها كه منافع شخصي و موقعيت شغلي خود را در اين تيم از دست داده اند و براي برگشت شان به تيم دست به هر ترفندی می زنند، با حضور نامبرده سخت مخالف مي باشند. جلسات شبانه بصورت محفلي برگزار مي نمايند و در نزد ديگران با تفسير و تحليل هاي غير واقعي و غيركارشناسي تصميم دارند تا زحمات خرمزي را بي ارزش جلوه دهند و اين گونه تيم را وارد حاشيه نمايند.

از جامعه مربیان و فوتبال دوستان استان به ویزه بوشهر تقاضا داریم در این راه سخت خرمزی که نماینده آنها برای مبارزه با دلالی و فساد در فوتبال می باشد همراهی نمایند تا بتواند با شجاعت و دلگرمی بیشتری از عزت و آبروی مربیان با صداقت و باشخصت و فوتبال استان دفاع نماید. 

خرمزی یک مربی است و معجزه گر هم نیست که تیم  را با اقتدار به سمت لیگ یک هدایت نماید. بلکه آمده تا عزت و شخصیت از دست رفته ایران جوان که دو فاکتور اصلی برای بزرگی این باشگاه قدیمی می باشد به همت ایران جوانی های اصیل و وفادار باز گرداند.

اين روزها کسانی که منافع خود را از دست داده اند بيكار ننشسته اند و مرتب در برنامه ريزي ها و جذب بازيكنان جديد مانع تراشي مي كنند و قصد دارند تا او را دلسرد نمايند.

اگر وزيري به خاطر مشكلات شغلي در تمرينات حضور پيدا نكند و در راه پاك سازي تيم را مورد حمایت قرار ندهد وشخصيت سازي باشگاه و تيم را جدي  نگيرد، ایرانجوان بوشهر در آينده نزديك دچار مشكل مي شود و خرمزي را از دست خواهند داد. نگذاريد و اجازه ندهيد دوباره ايران جوان جولانگاه دلال فوتبال بشود و  بار هم تور تفريحي و سرگرمي اين بار در ليگ دو فوتبال كشور برای برخی باشد که به قیمت بدهكاری و بي اعتبار كردن باشگاه می باشد.