پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48582057 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25816395
کد خبر : 211382 تاریخ ثبت : 1397/5/14 13:22 نظرات تایید شده : 6
امام جمعه چغادک:

ماموران راهنمایی و رانندگی دنبال مچ‌گیری نباشند

خلیج فارس: وی ادامه داد: مسئولان شهر که پیگیر راه اندازی پلیس راهنمایی و رانندگی بوده‌اند، به دنبال آن هستند که مشکلی از شهر و مردم برطرف شود، نه اینکه باعث اذیت و آزار مردم شود.

خلیج فارس: امام جمعه چغادک با اشاره به آنچه سخت‌گیری‌های بی‌مورد برخی از مأمورین پلیس راهنمایی و رانندگی شهر چغادک دانست، گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی دنبال مچ‌گیری نباشند.

به گزارش«خلیج فارس»؛ حجت الاسلام رضا خدری در حاشیه آغاز بازسازی بلوار امام خمینی شهر چغادک با انتقاد از سختگیری‌های بی‌مورد برخی از مأمورین راهنمایی رانندگی شهر اظهار داشت: عده‌ای از مردم گلایه هایی نسبت به سخت‌گیری‌های بی مورد برخی از مأمورین پلیس راهنمایی و رانندگی شهر چغادک دارند و عده ای از مردم مؤمن و موثق این گلایه ها را منتقل کرده‌اند.

ماموران راهنمایی و رانندگی دنبال مچ‌گیری نباشند

امام جمعه چغادک افزود: لازم می بینم گلایه و نارضایتی مردم را اعلام کنم تا مشکل برطرف شود؛ توصیه می کنم قانون جرائم رانندگی را در حدی که در شهرهای دیگر (به ویژه شهر بوشهر به عنوان مرکز استان) اعمال می شود در اینجا هم همان طور عمل شود، نه اینکه در اینجا بیشتر از بوشهر سخت گیری شود.

وی بیان داشت: قطعاً مسئولان شهر که پیگیر راه اندازی پلیس راهنمایی و رانندگی در این شهر بوده‌اند در واقع به دنبال آن هستند که مشکلی از شهر و مردم برطرف شود و باری از مردم برداشته شود، نه اینکه باعث اذیت و آزار مردم شود.

حجت الاسلام خدری بیان داشت: شایسته است مأموران در این زمینه رعایت کنند و سخت‌گیری‌های بیش از حد و بی‌مورد نداشته باشند. باید بنا بر اجرای قانون در حد متعارف باشد نه اینکه یک مأمور به دنبال مچ گیری از مردم باشد و باعث تشدید نارضایتی مردم شود.

به نوشته مهر امام جمعه چغادک گفت: امیدوارم مسئولان این بخش به چنین مأمورینی حتماً تذکر دهند و مطمئنم که ان شاءالله این کار را انجام می دهند.