پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34675550 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41446962
کد خبر : 211240 تاریخ ثبت : 1397/5/14 00:19 نظرات تایید شده : 2

خبر خوب مدیرکل تامین اجتماعى استان براى محلات جنوبى بوشهر

خلیج فارس: مدیرکل تامین اجتماعى استان، از صدور مجوز ایجاد کارگزارى رسمى تامین اجتماعى در منطقه جنوبى شهر بوشهر خبر داد

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومى این اداره کل؛ یونس خسروانى با اعلام این خبر گفت: همانگونه که پیش از این و در هفته تامین اجتماعى به مخاطبان گرامى سازمان در شهر بوشهر قول داده بودیم، با پیگیرى هاى صورت گرفته، مجوز ایجاد سومین کارگزارى رسمى در شهر بوشهر صادر شد.

وى با اشاره به مشکلات ناشى از بار ترافیک و تعداد زیاد مراجعه کنندگان به کارگزارى رسمى تامین اجتماعى شعبه دو بوشهر بیان داشت: بمنظور کاهش مشکلات ناشى از این موضوع و براى افزایش سرعت خدمات دهى به مخاطبان سازمان و رضایتمندى ایشان، ایجاد کارگزارى دوم این شعبه در دستور کار سازمان قرار گرفت.

مدیرکل تامین اجتماعى استان بوشهر ادامه داد: این کارگزارى در منطقه جنوبى شهر بوشهر ایجاد خواهد شد تا ضمن سرعت بخشى به ارایه خدمات سازمان به مردم، شاهد افرایش کیفیت این خدمات نیز باشیم چرا که اولویت ما در سازمان تامین اجتماعى، تکریم ارباب رجوع و رضایت مخاطبان عزیز سازمان است.

خسروانى اظهار امیدوارى کرد، با طى روند معمول، کارگزارى دوم تامین اجتماعى شعبه دو بوشهر در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره بردارى برسد.