پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48590813 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25825102
کد خبر : 211167 تاریخ ثبت : 1397/5/13 13:48 نظرات تایید شده : 4
در شهر وحدتیه رخ داد؛

یک کشته و 2 مجروح بخاطر درگیری سر دو سگ!

خلیج فارس: این مقام انتظامی با بیان اینکه 4 نفر دیگر از عوامل درگیری نیز دستگیر شده اند، به خانواده ها توصیه کرد بر رفتار فرزندان جوان خود نظارت بیشتری داشته باشند و اجازه ندهند با خود چاقو حمل کنند.

خلیج فارس: درگیری چند جوان در شهر وحدتیه دشتستان منجر به یک کشته و دو مجروح شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ فرمانده انتظامی استان بوشهر در این خصوص گفت: در پی اطلاع از یک انتقال مجروحان یک درگیری به بیمارستان شهید گنجی برازجان گشت پلیس با حضور در بیمارستان به بررسی موضوع پرداخت.

سردار خلیل واعظی افزود: نیمه های شب گذشته 7 نفر جوان در یکی از خیابان های شهر وحدتیه به علت اختلاف بر سر دو قلاده سگ با هم درگیر که براثر ضربات چاقو 3 نفر از آنها بشدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: یکی از مجروحین به هویت "رضا "بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد و دونفر دیگر همچنان تحت مداوا می باشند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه 4 نفر دیگر از عوامل درگیری نیز دستگیر شده و هم اکنون در اختیار پلیس می باشند به خانواده ها توصیه کرد: بر رفتار فرزندان جوان خود نظارت بیشتری داشته باشند و اجازه ندهند با خود چاقو حمل کنند.کلمات کلیدی خبر : درگیری چاقو وحدتیه دشتستان