پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 48230671 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25466980
کد خبر : 209904 تاریخ ثبت : 1397/5/5 18:50 نظرات تایید شده : 0

انتصاب یک مدیر جوان دیگر در تلویزیون؟

انتصاب یک مدیر جوان دیگر در تلویزیون؟خلیج فارس:در پی جابجایی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما و رفتن او به سیمافیلم، شنیده‌ می‌شود مهدی آذرپندار، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما خواهد شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ چهارشنبه سوم مرداد، حسین کرمی، طی حکمی، مهدی روشن‌روان، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما را به سمت سرپرست گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم منصوب کرد. با این انتصاب، گمانه‌زنی‌ها برای یافتن جانشین روشن روان در شبکه سه آغاز شد اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که در ادامه‌ مسیر جوانگرایی در سیما، جایگزین روشن‌روان، مهدی آذرپندار ۳۰ ساله خواهد بود.

آذرپندار فارغ‌التحصیل دانشگاه علم و صنعت است. در سوابق او، فیلمنامه‌نویسی، عضویت در شورای فیلمنامه شبکه سه، عضویت در شورای عالی فیلمنامه سیما از ۸۹ تا ۹۱، قائم مقامی خانه تولیدات جوان صدا و سیما، مدیریت مرکز تخصصی و اداره فیلم و نمایش سازمان بسیج مستضعفین، داوری در بخش فیلمنامه‌ پانزدهمین دوره‌ جشنواره‌ مقاومت و فعالیت در رسانه‌های مختلف به عنوان منتقد و نویسنده به چشم می‌خورد.

با انتصاب علی فروغی، مجید زین العابدین، جواد رمضان نژاد و مسعود معینی پور به عنوان مدیران شبکه های سه، یک، پنج و چهار سیما، روند جوانگرایی در مدیریت تلویزیون شدت گرفته است.