پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21602107 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19966554
کد خبر : 208028 تاریخ ثبت : 1397/4/25 10:33 نظرات تایید شده : 0

دستگیری سارق قطعات خودرو در بوشهر

سارق قطعات خودرو در بوشهر دستگیر شد/ کشف ۱۳ فقره سرقتخلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از دستگیری سارق قطعات خودرو در بوشهر خبر داد و گفت: ۱۳ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای بهبود وضعیت شاخص‌های امنیتی تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است و تلاش ویژه‌ای در زمینه پیشگیری از جرایم داریم.

وی از تلاش برای کشف جرایم واقع‌شده در سریع‌ترین زمان به عنوان یکی از اولویت‌های پلیس یاد کرد و ادامه داد: مقابله با سرقت را به صورت ویژه در دستور کار داریم و در این راستا با اجرای طرح‌های ویژه نسبت به کشف سرقت اقدام می‌شود.

عرب زاده با اشاره به سارق قطعات خودرو در بوشهر بیان کرد: با توجه به افزایش سرقت قطعات خودرو به ویژه باطری در سطح شهر بوشهر، در این راستا مراتب در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ها و پاسگاه های تابعه برای شناسایی و دستگیری سارقان و کشف سرقت ها قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی و شگردهای خاص پلیسی شخصی به نام «غ-ک» شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی گفت: در تحقیقات و بازجوئی‌های فنی متهم به ۱۳ فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کرد که در همین راستا با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

-->