پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34508835 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41280398
کد خبر : 207501 تاریخ ثبت : 1397/4/21 17:01 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ ژست‌های ترامپ در فضای تنش‌آلود سران ناتو

خلیج فارس:نشست سران عضو ناتو در بروکسل ظهر چهارشنبه ۲۰ تیر آغاز شد. در این نشست ترامپ و سران ۲۸ عضو دیگر حضور داشتند.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ رییس‌جمهور آمریکا صبح چهارشنبه در صبحانه کاری با "ینس استولتنبرگ" دبیرکل ناتو دیدار کرد. او در این دیدار به شدت از برخی اعضای ناتو انتقاد کرد. ترامپ در بخشی از انتقاداتش توافق بزرگ گازی و نفتی آلمان و روسیه را به چالش کشید و در بخش دیگری نیز سهم کشور‌های اروپایی برای هزینه‌های ناتو را هدف گرفت.
 
رییس‌جمهور آمریکا سه‌شنبه شب برای شرکت در نشست سران ناتو و در آغاز سفر یک هفته‌ای پر اهمیتی وارد بروکسل شد. دیدار با ترزا می‌ نخست وزیر انگلستان و ملکۀ الیزابت دومین بخش برنامۀ سفر ترامپ به اروپا را تشکیل می‌دهد و این سفر سرانجام، با اولین دیدار ترامپ در مقام ریاست جمهوری ایالات متحده، با ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهوری روسیه در روز دوشنبه ۲۵ تیر در هلسینکی پایتخت فنلاند به پایان خواهد رسید.
 
با وجود آن که تا کنون دو بار ترامپ و پوتین در حاشیۀ گردهمایی‌های بین‌المللی با یکدیگر ملاقات کرده اند، این ملاقات، نخستین دیدار رسمی و رو در روی ترامپ در مقام رئیس‌جمهور آمریکا با پوتین به شمار می‌رود.
 
(تصاویر) ژست‌های ترامپ در فضای تنش‌آلود سران ناتو
 


کلمات کلیدی خبر : ترامپ ناتو