پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31682587 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 28103268
کد خبر : 207439 تاریخ ثبت : 1397/4/21 10:03 نظرات تایید شده : 0

دانشگاه خلیج‌فارس و موسسه هندی تفاهم‌نامه امضا کردند

خلیج فارس: رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: این دانشگاه در راستای توسعه تبادلات دانشگاهی و فرهنگی در عرصه های آموزشی و پژوهشی با موسسه فناوری دهلی کشور هند تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ عبدالمجید مصلح روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این دو دانشگاه بر اساس این تفاهم نامه توافق کردند برای بین المللی سازی آموزش عالی در حوزه‌های مهندسی، علوم پایه و مدیریت با یکدیگر همکاری مستمر و تاثیرگذاری داشته باشند.

مصلح ادامه داد: تبادل دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، اجرای طرح های پژوهشی مشترک (ملی و بین‌المللی) و برگزاری کنفرانس ها، کارگاه‌ها و نشست های تخصصی مشترک از جمله مفاد گنجانده شده در این تفاهم نامه همکاری است.

وی یادآور شد: تبادل اطلاعات در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی، اجرای دوره‌های کوتاه مدت آموزشی و دعوت از اعضای هیات علمی برای شرکت در دوره‌ها، تبادل اعضای هیات علمی و دانشجو با هدف آموزشی پژوهشی برای مدت محدود از دیگر بندهای توافقنامه دانشگاه خلیج فارس با موسسه فناوری دهلی کشور هند است.

دانشگاه خلیج فارس با حدود هفت هزار دانشجو در 29 رشته کارشناسی، 48 رشته کارشناسی ارشد و 13 رشته دکترا، جهت گیری خود را در حوزه کار آفرینی قرار داده و این دانشگاه از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان پایلوت دانشگاه کار آفرین انتخاب شده است.