پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/11/20 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1391281 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41010739
کد خبر : 207434 تاریخ ثبت : 1397/4/21 09:39 نظرات تایید شده : 0
به همت شورا و شهرداری؛

همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار ادبی خورموج برگزار شد+تصاویر

خلیج فارس: شهردار خورموج افزود: با توجه به نبود مجتمع فرهنگی در سطح شهرستان، با تصویب شورای شهر بزودی عملیات اجرایی این پروژه در شهر خورموج آغاز خواهد شد.

خلیج فارس: با حضور مسئولین، مردم و چهره های علمی و ادبی کشور همایش تجلیل از چهره های ماندگار ادبی شهر خورموج برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ شهردار خورموج چهارشنبه شب در این همایش ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم و فرهیختگان استان و شهرستان اظهار داشت: برای برگزاری این همایش از شش ماه قبل با تصویب شورای شهر برنامه ریزی لازم در سطح شهرستان آغاز شد.

احمد شیخیانی افزود: در این مدت چند ماهه اعضای شورا و پرسنل شهرداری به صورت شبانه روزی در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این همایش تلاش کردند.

وی بیان کرد: در همین راستا سه کمیته اجرایی، اطلاع رسانی و تشریفات تشکیل و جلسات متعددی در این خصوص گرفته شد و از صاحب نظران نیز مشورت به عمل آمد.

شهردار خورموج تصریح کرد: با توجه به نبود مجتمع فرهنگی در سطح شهرستان با تصویب شورای شهر بزودی عملیات اجرایی این پروژه در شهر خورموج آغاز خواهد شد.

رئیس شورای شهر خورموج نیز گفت: با گذشت بیش از یکسال از عمر شورای پنجم تلاش شد در کنار فعالیت های عمرانی، از نظر فرهنگی نیز رویکرد مدیریت شهری تقویت شودد.

عبدالمهدی نصیری افزود: در این مدت برنامه های خوبی از جمله جشنواره نوروزی برای اولین بار در شهر خورموج برگزار شد.

وی بیان کرد: تجلیل از مفاخر و ادبیان شهرستان و معرفی آنها به جامعه از مهمترین اهداف برگزاری این همایش بوده است.

گفتنی است در این همایش از سید کوچک هاشمی، سیدمحمدرضا هاشمی، سید اسماعیل بهزادی، محمدرضا صفدری و خانواده زنده یاد ایرج اسدی تجلیل شد.

تصاویر بیشتر اینجا