پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34513089 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41284647
کد خبر : 207371 تاریخ ثبت : 1397/4/20 18:43 نظرات تایید شده : 0

۹۰ درصد درآمد مالیاتی دشتی محقق شد

خلیج فارس: فرماندار دشتی با بیان اینکه در سال گذشته ۹۰ درصد درآمد مالیاتی در این شهرستان تحقق پیدا کرد گفت: در دو ماهه اول امسال ۸۲ میلیارد ریال به حساب شهرداری ها و دهیاری ها واریز شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالله نادری بعد از ظهر چهارشنبه در نشست با رئیس و کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان دشتی از تلاشهای این مجموعه تقدیر وتشکر کرد و اظهار داشت: مردم اگر مالیات پرداخت می کنند برای رفاه، آرامش و امنیت خودشان است.

۹۰ درصد درآمد مالیاتی در شهرستان دشتی تحقق پیدا کرد

وی با بیان اینکه دولت تلاش دارد وابستگی به نفت کاهش پیدا شود، افزود: در شرایطی کنونی که هجمه های دشمن علیه ملت جمهوری است این اقدام یکی از راههای مقابله با توطئه های دشمنان است.

نادری اضافه کرد: هدف گذاری و سیاست گذاری دولت این است که درآمد حاصل از مالیات صرف جاهای اساسی شود و در همین راستا تاکنون نیز گام‌های خوبی برداشته شده است.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ پرداخت مالیات در سطح جامعه ترویج و گسترش یابد، گفت: در سال گذشته قریب به ۲۷۰ میلیارد ریال از محل ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌ها واریز شد.

نادری تصریح کرد: در دو ماهه اول سال جاری نیز  بالغ بر ۸۲ میلیارد ریال به حساب شهرداریها و دهیاریها واریز شد.

وی همچنین از رسانه ها خواست در زمینه فرهنگ پرداخت مالیات بیش از گذشته گام بردارند.کلمات کلیدی خبر : دشتی مالیات