پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41114939
کد خبر : 207365 تاریخ ثبت : 1397/4/20 18:32 نظرات تایید شده : 0

کاهش تخلفات اقتصادی بازار، نیازمند همکاری مردم

خلیج فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با توجه به انبوه واحدهای صنفی کنترل و کاهش تخلف های اقتصادی بازار نیازمند همکاری مردم و دستگاه های مرتبط با این موضوع است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سید حسین حسینی محمدی روز چهارشنبه در نشست با مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر افزود: استمرار گشت های مشترک بازرسی از عرضه کالا و خدمات از جمله عوامل موثر کاهش تخلف های اقتصادی و نظارت بر رعایت حقوق مصرف کنندگان است که به تحقق آن اهتمام جدی داریم.

وی بیان کرد: در این ارتباط انجام گشت های مشترک بازرسی از واحدهای صنفی باید به صورت منظم و کارشناسی صورت گیرد تا از افزایش خودسرانه قیمت ها جلوگیری و از این طریق آرامش شهروندان در تهیه نیازهای مصرفی فراهم شود.

حسینی محمدی تاکید کرد: در گشت های مشترک بازرسی حضور کامل دستگاه های مرتبط نظیر تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی، اماکن نیروی انتظامی، فرمانداری و اداره استاندارد برای کنترل تخلفات ضرورت است.

یادآور شد: در این ارتباط از شهروندان هم استانی انتظار داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله گران فروشی، کم فروشی و درج نکردن قیمت روی کالا با شماره 124 تماس گرفته و تخلف را گزارش کنند تا در سریع ترین زمان به آن رسیدگی شود.کلمات کلیدی خبر : بازار حسینی محمدی