پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34935122 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41706264
کد خبر : 207341 تاریخ ثبت : 1397/4/20 15:12 نظرات تایید شده : 0

جزئیات سقوط جت آموزشی در چابهار+عکس

خلیج فارس: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار جزئیات حادثه سقوط جت آموزشی نیرو هوایی کنارک را تشریح کرد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ مسعود اعلایی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: به محض دریافت گزارش سقوط یک فروند جت آموزشی نیرو هوایی کنارک در محدوده شهرستان چابهار در ساعت 10:15 صبح امروز، بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شد.

جزئیات حادثه سقوط جت آموزشی در چابهار

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار ادامه داد: با توجه به اینکه حادثه در منطقه کوهستانی و صعب‌العبور رخ داده بود و پیدا کردن محل حادثه نیاز به تجسس داشت، مدتی طول کشید تا نیروهای امدادی ما به محل حادثه برسند.

وی اضافه کرد: این حادثه 2 مصدوم در پی داشته که بلافاصله جهت درمان به بیمارستان "امام علی(ع)" شهرستان چابهار منتقل شدند و در حال حاضر تحت درمان قرار دارند که یکی از آنها از ناحیه پا و یکی از آنها از ناحیه گردن مجروح شده‌ است.

اعلایی خاطرنشان کرد: حال عمومی مصدومان حادثه رو به بهبود است و امیدواریم هرچه سریعتر مرخص شوند. مدیر مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی ایرانشهر نیز در حال حاضر جهت پیگیری این موضوع و تسریع در روند درمانی مصدومان در صحنه حضور دارند.

جت آموزشی نیرو هوایی کنارک صبح امروز در حال پرواز آموزشی سقوط کرده که علت سقوط توسط متخصصان فنی در حال بررسی است و هنوز به طور دقیق مشخص نشده است.کلمات کلیدی خبر : سقوط جت آموزشی چابهار